Forum Węgierskie

Pełna wersja: Pytanie o likier Węgierski Hubertus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Z góry przepraszam, jeżeli mój wątek nie jest w tym miejscu co powinien..

Mam pytanie - czy ktoś z forumowiczów wie gdzie można w Polsce zakupić likier ziołowo-korzenny ST. Hubertus?
Lub np. czy ktoś jadąc z Węgier pomoże mi w zakupie np. 1 lub 2 szt.?
Ten likier chciałabym wręczyć rodzicom jako prezent - podziękowanie na własnym ślubie (wiem że ten likier jest bliski ich sercu z młodości ) ,a nie potrafię w Polsce znaleźć sklepu który by go sprzedawał;(

Jeżeli ktoś wybiera się na Węgry w dniach 23-25.05.2015 i mógłby pomóc - z góry dziękuję i proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Magdalena
A skąd jesteś i czy może być na połowę czerwca?
Witam,
Jestem z Katowic, ale nie ma dla mnie problemu podjechać w rejonie śląska.
Jeżeli chodzi o termin-to fajnie by było gdyby była taka możliwość do tego 27.05.2015 , ale jak się nie uda - to i połowa czerwca będzie okUśmiech zawsze to sprawi radość rodzicomUśmiech że się taki temat dla nich zorganizowałoUśmiech

Pozdrawiam
Magda
Meggi8, włącz system prywatnych wiadomości to dogadamy szczegóły.
Ja też byłbym zainteresowany kupnem jednej butelki węgierskiego St. Hubertusa dla teściów (oni znają ten smak z lat swojej młodości). Mogę dokonać wcześniej przelewu lub dostarczyć gotówkę.
Pozdrawiam serdecznie.
Marian
Witam,
Ja również chętnie się przyłącze do zamówieniaUśmiech
Magdalena
Nie mogliście napisać tydzień temu, przed świątecznym weekendem? Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Marian, Meggi8, temat był założony w "potrzebie chwili" jakieś 4 lata temu Uśmiech
ale jakby co, to przypomnijcie się końcem kwietnia przyszłego roku, niewykluczone, że będę wtedy przejeżdżał przez Węgry.
Może ktoś jeszcze pojedzie na Węgry i mógłby przywieźć buteleczkę St. Hubertusa, to byłbym wdzięczny
Może by wstępnie określić, o jaką flaszeczkę chodzi, gatunek i wielkość, żeby nie było zaskoczenia. Bo tanie to nie jest:

[Obrazek: 54b64832c4fcd545.jpg]
Stron: 1 2