Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(18-07-2013, 8:16)Dobsta napisał(a): [ -> ]Dzięki wielkieUśmiech

Witam wszystkich Forowiczów,
Mam na imię Paweł , jestem z Lublina. Na forum jestem nowy.
Wybieram się do Sosto i czytałem wcześniej o Pensjonacie Tina:
Tina Panzió
4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdo, Fürdo u. 63.
Tel.: 42/ 475-710

Czy ktoś może coś napisać na jego temat ?, jakie warunki, ceny, lokalizacja no i czy można dogadać się po polsku, bo słyszałem , że właścicielka to Polka. Potrzebuję noclegów dla 2 osób w terminie 20-21.07 i 02-16.08. w Sosto. Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam Zdziwiony
Właśnie dostałem od kolegi ten nr telefonu (był tam parę razy). Blisko kąpieliska, d0m budowany z częścią w zamyśle do wynajęcia, czyli nie przechodzi się gospodarzom przez sypialnię Oczko. Pokoje z łazienką własną albo wspólną (takie i takie), gospodyni z pochodzenia Polka. Na pewno fajnie, bo gdyby coś nie tak, to kolegę stać byłoby nawet na super ap@rtament w h0telu, a skoro by tam nieraz...
(19-07-2013, 4:28)eplus napisał(a): [ -> ]Właśnie dostałem od kolegi ten nr telefonu (był tam parę razy). Blisko kąpieliska, dom budowany z częścią w zamyśle do wynajęcia, czyli nie przechodzi się gospodarzom przez sypialnię Oczko. Pokoje z łazienką własną albo wspólną (takie i takie), gospodyni z pochodzenia Polka. Na pewno fajnie, bo gdyby coś nie tak, to kolegę stać byłoby nawet na super apartament w hotelu, a skoro by tam nieraz...
Dzieki eplus. Dodzwoniłem się jutro rano ruszam...OczkoWino
Panowie jeszcze jedno małe pytanie, czy Nyiregyhaza jest jakiś night club ? xD
Witam

Był może ktoś ostatnio w Sosto?
Jak wygląda sytuacja noclegowa - są problemy ze znalezieniem noclegu?
Czy może wzrost ceny basenów odpędził część turystów?
Czy ewentualnie w okolicy Nyiregyhazy (okoliczne wioski) można znaleźć jakiś nocleg?

Dzięki za wszelką pomoc.
(20-07-2013, 23:01)smola napisał(a): [ -> ]Witam

Był może ktoś ostatnio w Sosto?
Jak wygląda sytuacja noclegowa - są problemy ze znalezieniem noclegu?
Czy może wzrost ceny basenów odpędził część turystów?
Czy ewentualnie w okolicy Nyiregyhazy (okoliczne wioski) można znaleźć jakiś nocleg?

Dzięki za wszelką pomoc.
Wczoraj rozmawiałem z kolegą który wrócił w piątek z Sosto mówił ze o wiele mniej ludzi na basenach w porównaniu z poprzednimi latami,więc i pewnie z kwaterami nie będzie problemu
wczoraj wróciłam z Sosto. Spaliśmy campingu Igrice w namiocie - za 5 nocy (dwie osoby dorosłe) zapłaciliśmy 2100 forintów. Camping jest zadbany, obsługa bardzo miła, spokojnie można się dogadać po angielsku. Na campingu prawie sami nasi rodacy Oczko. Jak wyżej wspomniał Imre restauracja włoska zdecydowanie godna polecenia, przepyszne pizze i makarony serwują. Knajpa przy campingu też niczego sobie, w recepcji campingu można dostać kupony zniżkowe do tejże knajpy 10% na wszystko. Warto również spróbować lodów "z wieży" koło wejścia na baseny, według mnie jedne z najlepszych jakie jadłam Oczko
gabbi89 jesteś pewna, że nie pominęłaś jakiegoś zera w cenie kempingu? Szeroki uśmiech
(21-07-2013, 21:26)czesieko napisał(a): [ -> ]gabbi89 jesteś pewna, że nie pominęłaś jakiegoś zera w cenie kempingu? Szeroki uśmiech

Koleżanka skróciła o jedno zero sumę końcową za dwie osoby w namiocie + podatek turystyczny + parkowanie auta.