Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
a powiedzcie jak wygląda sytuacji z domkami na tym campingu ? Uśmiech Bo mi się ekipa powiększa i szukają wygód xD
interesowały by mnie 2 razy 2+2, faktycznie wyglądają jak na fotkach ?
Witam, wybieram sie na weekend od 26.07-28.07 chciałem zapytac o strone noclegguru, czy ceny tam podane są zgodne ze stanem faktycznym? i czy wyjazd o tej porze roku w ciemno nie bedzie głupotą i uda sie znalesc jakis nocleg ;)
(21-07-2013, 21:26)czesieko napisał(a): [ -> ]gabbi89 jesteś pewna, że nie pominęłaś jakiegoś zera w cenie kempingu? Szeroki uśmiech

faktycznie Szeroki uśmiech miałam na myśli 21000 za całość Szeroki uśmiech
(22-07-2013, 9:10)saxarox napisał(a): [ -> ]Witam, wybieram sie na weekend od 26.07-28.07 chciałem zapytac o strone noclegguru, czy ceny tam podane są zgodne ze stanem faktycznym? i czy wyjazd o tej porze roku w ciemno nie bedzie głupotą i uda sie znalesc jakis nocleg Oczko

Witam.

Strona noclegguru jest jak najbardziej rzetelna.Podają ostateczną cenę + taxa klimatyczna.W zależnościci od właściciela obiektu przelewa się całość lub płacimy na miejscu.Jazda w ciemno nie jest głupotą,zależy o jakiej godzinie planujesz przyjazd na miejsce.Jeżeli rano to z pewnością znajdziesz wiele ofert,wieczorem już nie zaryzykowałbym.Zależy dokąd jedziesz,w weekend w wielu miejscach może być problem,szczególnie w kurortach znajdujących sie blisko granic.Np.Harkany,Gyula,Szombathely czy miejscowości leżące na płn Węgier czyli blisko dla naszych rodaków.Nie ma problemu z hotelami w dużych miastach.W weekend za rozsądne pieniądze można zarezerować hotel w Budapest.zapraszam na stronę Hungary.com,tam można znaleźć bazę hotelową która powinna zadowolić każdego turystę.Poza tym mozna szukać na stronach konkrtetnych miejscowości to też jest skuteczny sposób.Czesto z tego korzystałem i zawsze było ok.
Pozdrawiam
a powiedzcie jeszcze jak z kontrolami policyjnymi na tej trasie (wrzucam linka 2raz żeby nikt nie musiał szukać)? https://maps.google.pl/maps?saddr=Le%C5%...=1&t=m&z=8

Czy faktycznie tak sprawdzają opony, hamulce, zawieszenie ? czy tylko standardowo, kamizelki, zapas, apteczka ?


I powiedzcie mi jeszcze, jakie są odległości od Igrice Camping, do basenów, i centrum Nyiregyhaza, co wujek google co innego a piszą co innego...
(23-07-2013, 19:55)kondziopl3 napisał(a): [ -> ]a powiedzcie jeszcze jak z kontrolami policyjnymi na tej trasie (wrzucam linka 2raz żeby nikt nie musiał szukać)? https://maps.google.pl/maps?saddr=Le%C5%...=1&t=m&z=8

Czy faktycznie tak sprawdzają opony, hamulce, zawieszenie ? czy tylko standardowo, kamizelki, zapas, apteczka ?


I powiedzcie mi jeszcze, jakie są odległości od Igrice Camping, do basenów, i centrum Nyiregyhaza, co wujek google co innego a piszą co innego...

Jechałem tą trasą już kilkanaście razy i nie miałem ani razu kontroli policyjnej zarówno na Słowacji jak i na Węgrzech, jeśli przestrzegasz przepisów to raczej nic Ci nie grozi ale jak wjedziesz w teren zabudowany z prędkością 70 km/h i akurat będą stali z radarem to może Cie to kosztować.Wiele razy przejeżdżałem obok patroli Słowackiej lub Węgierskiej Policji i nie gdy mnie nie zatrzymali tak sobie do kontroli bo akurat jedzie Polak.Więc nie bój się tam jechać ja jeżdżę na Węgry od 16 lat na Słowacji jestem kilka razy w roku nie zapłaciłem ani jednego mandatu ale przepisów przestrzegam, pilnuj prędkości patrz gdzie parkujesz nie wyprzedzaj na zakazach to napewno będziesz miło wspominał wczasy na Węgrzech
Witam.
Wybieram się do Sóstófürdő - Nyiregyhaza szukam namiaru
na kwaterę może ktoś poleci. Będę wdzięczny za informację.
repaad@o2.pl
Kolego repaad123, przejrzyj najpierw forum, zwłaszcza ten wątek (kilka stron do tyłu) a na pewno znajdziesz.
Wybieraliśmy wczoraj kasę z bankomatu w Tesco i po przeliczeniu wyszlo po kursie 0,014633. Pogoda lux niema za dużo ludzi na basenach.
Panowie powiedzcie jeszcze realne odległości od Basenów do Campingu i do miasta ?