Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wlasnie niskie, "4 noce w całości 28800huf (102euro)
Proszę wysłać £ 8600 depozyt." wiec 100zł za 2 osoby na dobę, chyba nie najgorzej
tak średnio szczerze mówiąc, Węgry mi sie kojarzą z tanimi wakacjami, z tanim winem i bądź co bądź tanim noclegiem, cena za kwatere na poziomie 40zł można powiedzieć tanio, na poziomie 50 moim zdaniem taki standard Oczko
zawsze można sie targowac ja utargowałem chyba z 30 eur. dotego dolicz sobie ile zaoszczędzisz na basenach ,15% zniżki od osoby tez pare groszy zostanie .kondziopl3 przy cenach jakie mamy w naszym kraju to Wegry sa bardzo tanie
panowie bardzo dziękuję za rady. Drogi Soplico - pisałeś, że byłeś tam Oczko powiedz mi jak będzie wyglądać sytuacja skoro jadę tylko z dziewczyną? może nam kogos dokwaterować do pokoju?
Panowie a jak się prezentuje pogoda na przyszły tydz ??

Ma ktoś jakieś sprawdzone prognozy ?
wtorek środa przelotne opady śniegu a poza tym gorąco


chłopie pogoda na forum jest podana jak tacy !!!
Jest 6 linków w pogody długoterminowej , ja opierałem na pogodzie ze strony swój wyjazd.

pogoda
łeeeeeeeeeeee, to ja pojade jak się pogoda będzie załamywac, lipa
(05-08-2013, 21:31)berestus napisał(a): [ -> ]panowie bardzo dziękuję za rady. Drogi Soplico - pisałeś, że byłeś tam Oczko powiedz mi jak będzie wyglądać sytuacja skoro jadę tylko z dziewczyną? może nam kogos dokwaterować do pokoju?
tam gdzie ja bylem napewno nie tylko moze cena byc inna bo niewiem czy on liczy za caly domek czy przelicza to na osoby ale z tego co pisałes to ci podal cene to powinno byc ok
Jak ktoś ma kontakty do kwater lub domków w Sosto to proszę o info.
Adres do RETRO mam i do dwóch domków z forum.
Witam, mam kilka pytań

Czy na terenie basenów są jakies szafki gdzie mozna przechowac cenniejsze rzeczy? Placi się jakąs kaucje za szafke(zwracaja pieniadze za taka szafke jak np w tishauvaros) ?
Czy w okolicach basenów są jakies sklepy samoobsługowe? Czy trzeba podskoczyc do tesco/lidla?
Gdzie można w okolicy basenów/Igrice Camping cos zjesc (zestaw obiadowy / pizza -> do 1500forint / osoba)
Czy wieczorami sa organizowane jakies potańcówki na świezym powietrzu (w okolicy)?
Gdzie mozna się napic winka?
Czy na Igrice Camping są prysznice dostępne dla osob z namiotu?
Czy na chwile obecną jakac z Rzeszowa dalej trzeba omija krajową 15 na słowacji?
Co warto zobaczyc w Nyiregyhazie?
Jak jechac z Rzeszowa? czy kierowac sie na preszów/koszyce i przed miszkolcem (w miejscowosci Encs) odbic w lewo czy raczej kierowac sie od razu na krajowa 73,18,79... i na tokaj ( w tym przypadku jakies 20km blizej)

Pozdrawiam, Ł