Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja z Leżajska Oczko ale widziałem gości z Warszawy, Nowy Sącz... ale głównie podkarpacie Uśmiech
@berestus - Dobre, tego nie słyszałem. Poza tym temat jest o Sóstófürdő - Nyiregyhaza /nie zaśmiecajmy sobie forum/, a nie o Przemyślu, który pisze się z dużej litery.
Witam wszystkich mam zapytanie jak wyglada pogoda we wrzesniu w nyiregyhazie czy warto sie wybrac na pare dni
dam Ci znac po 5 września Oczko ja liczę, że nie będzie fatalnie
(27-08-2013, 13:11)dawidx11 napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich mam zapytanie jak wyglada pogoda we wrzesniu w nyiregyhazie czy warto sie wybrac na pare dni

Uśmiech Naprawdę świetne pytanie
Sprawdz prognozę pogody przed wyjazdem do Nyiregyhazy i będziesz wiedział czy warto jechać http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Nyiregyhaza/
(27-08-2013, 13:11)dawidx11 napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich mam zapytanie jak wyglada pogoda we wrzesniu w nyiregyhazie czy warto sie wybrac na pare dni
Pogode raczej sprawdż tutaj, linki masz poniżej...
1. NA TEJ STRONIE
2. I NA TEJ TEŻ
dawidx11 - Pogodę w Nyíregyháza ... MOŻESZ SPRAWDZIĆ TUTAJ
No właśnie, też się tam wybierałam 6-8 września, ale z maila jakiego dostałam wynika, że kompleks otwarty jest czynny tylko do 01.09 włącznie, po tym terminie zostaje tylko Aquarius Spa - czyi to co pod dachem + 1 termalny na zewnątrz.

"The ParkSpa is opened on 1th. szeptember last and The Aquarius Spa is opened every day.
Have a nice day,
Sóstó-Gyógyfürdők Zrt"
Byłem w sosto od 20 - 26 0.8. Pogoda dopisała po 30 kilka stopni,tylko w drugi dzień się zachmurzyło to poszliśmy do zoo. Dancing w rynku zwinęli ostatni był w sobotę bo od tego tygodnia skończył się sezon turystyczny,ale za to teraz noclegi są tańsze.
gorzka83 popsułaś mi lekko humor >.<
dzwoniłem dzisiaj do aquaparku i niestety po ang nie idzie się dogadac (pani b.miła i pomocna ale niestety nie przebiliśmy tym bariery językowej)... co się dowiedziałem-niewiele - podobno zewnetrzne baseny beda zamkniete... jesli nie - to poprosze o jakies szczegoly Oczko