Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Udało mi się znaleźć tyko kilka domków na tyle osób. Mam nadzieję, że któryś z tej listy przypadnie Ci do gustu.

Pozdrawiam! Uśmiech
Witam wszystkich!
Chcę wybrać się z mężem i dwójką dzieci na kilka dni do Nyiregyhazy początkiem lipca (9-13 lipiec)
Dzisiaj próbowałam zarezerwować nocleg u poleconej mi przez znajomą pani Basi Miko.Niestety wszystko zajęte Smutek
Może możecie coś polecić?
Pozdrawiam!!!
a powiedzcie mi czy przy basenie jest camping bo chciałem ze znajomymi tj. na trzy przyczepy wyskoczyć na parę
dni
camping jest ale nie przy samym basenie http://www.igricecamping.hu/index_pl.html
Ja parę lat temu korzystałem z kempingu w h0telu Sosto, naprzeciw wejścia do kąpielisk po drugiej stronie szosy. Już gdzieś pisałem wcześniej. Niestety nie buło możliwości wielokrotnego wejścia i wyjścia na baseny, jak przy kempingach zintegrowanych.
Edit: Przeszłość...
dzięki wojti76 fajny camping ale szkoda ze nie przy samym basenie my jedziemy od 08.06 do 11.06 i padło na kisvarde bo najbliżej i najtaniej a i jeszcze camping przy basenie chyba ze macie coś godnego polecenia tak żeby było fajnie dla dzieci oczywiscie
Ja bym Ci polecił Hajduszoboszlo tylko ze to troszke dalej ale jesli chodzi o atracje to jest ich o wiele wiecej dla dzieciakow . Kamping tez jest fajny przy samym basenie
raz troszkę dalej niż kisvarda a dwa to dużo ludzi a na trzy dni to się nie opłaci tam jechać szukam dalej bo zostało tydzień do wyjazdu
(06-05-2014, 15:14)Siwa79 napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich!
Chcę wybrać się z mężem i dwójką dzieci na kilka dni do Nyiregyhazy początkiem lipca (9-13 lipiec)
Dzisiaj próbowałam zarezerwować nocleg u poleconej mi przez znajomą pani Basi Miko.Niestety wszystko zajęte Smutek
Może możecie coś polecić?
Pozdrawiam!!!

witam tu zawsze jest problem z noclegami ja zawsze rezerwuje w lutym ,chętnie podesłałbym ci z 3 namiary na noclegi ale juz wiem ze wszystko zarezerwowane a w ciemno raczej z dziecmi sie nie wybieraj
Tak niestety myślałam i właściwie to już się powoli poddaję i raczej odpuszczę wyjazd.
Może w przyszłym roku będziemy wcześniej mogli określić termin urlopu i będzie prościej.