Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja raz spałem w samym h0telu S0sto, w tańszym pokoju bez klimy. Korespondencja emailowa po angielsku, śniadanie w cenie pokoju. Ponad 10 lat temu mieszkałem też w Tolnai Panzio na końcu Sosto, to był internat raczej niż h0tel, ale dało się wytrzymać. Cztery lata temu wisiała tam tablica "Na sprzedaż", ale goście nadal byli. Nie wiem, jaki jest stan obecny, ale widzę, że na n0clegguru jest. Nie poddawałbym się tak łatwo. Albo jechać w ciemno, a jak niczego się nie znajdzie na miejscu - to dalej do jakiegoś mniejszego i nie tak popularnego miejsca, gdzie na pewno znajdzie się kw@tera.

Edit" Opinia z n0clegguru poprzez tłumacza Google: "Atmosfera z lat '70, standard z lat '90, ... h0tel robotniczy ..".. czyli coś dla harcerzy. To z minusów, ale jest i pozytywna część opinii. hahahahaha Oczko
Ja bym tez pojechał w ciemno zresztą zawsze tak robie Uśmiech a jak się nic nie znajdzie Sóstófürdő to pojechać do Hajduszoboszlo, Tiszaujvaros to nie są duże odległości
Witam
Ktorą trasę polecacie jadąc z Rzeszowa do Nyiregyhazy
1.rzeszów - barwinek - presov - koszyce - tormyosmeti- encs - tokai- Nyiregyhaza

2.rzeszow - barwinek - stropkow - vranov - trebiszow - satoraljaujhely-tokaj- Nyiregyhaza

Różnica w km jest mała około 20 km , czy droga nr15 na Słowacji została wyremontowana
Ja bym Ci polecił tą drugą, zreszta sam tamtedy jeżdze juz od lat.Mniej ruchliwa omijasz wieksze miasta takie jak Presov Koszyce i nie musisz zadnych winietek kupować a w Presowie jak sie zagapisz to wjedziesz na autostrade i wtedy mogą być kłopociki jesli nie masz winietki.
15 jeszcze nie jest wyremontowana wracałem w środę akurat z kisvardy i jechałem dokładnie tą drugą trasą jest jeszcze 5odcinków ze światłami no i dwa razy mijałem policje po drodze która stała w terenie zabudowanym
Witam,
Wybieramy się w sierpniu do Sosto na baseniki. Jedziemy tam pierwszy raz. Potrzebuję namiarów na tanią kwaterę prywatną niedaleko basenów. Będzie nas 4 osoby dorosłe i 2 letnie dziecko. Jeżeli ktoś posiada namiary na takową będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam
Czy ma ktoś może aktualne ceny wstępu na baseny ? Czy przy basenach jest Camping ? Czy mieszkanie na campingu = wejście na baseny ? Czy możecie polecić jakieś niedrogie kwatery ? A może hotel który oferuje wstęp na baseny w cenie ?
W Sóstófürdő jest kamping ale nie przy kąpielisku a cennik wstepów masz tuta: http://pl.sostort.hu/kapielisko-parkowe/ a to link do strony campingu
http://www.igricecamping.hu/index_pl.html
Dziękuję, a jak wyglada plażowanie nad tym jeziorem ? Można tam iść z małymi dziećmi ? (2 latka) . Czy wstęp na plaże jeziora są płatne ?
Wydaje mi się, że te jeziorka to takie stawy zarośnięte szuwarami. Proszę zobaczyć w Google Satelita - niezbyt to ciekawe. Być może jest coś przy samym kempingu.