Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na postoje przy wahadłach należy zarezerwować 15-20 minut.
(04-07-2014, 12:26)adamo130 napisał(a): [ -> ]..Potrzebuję wiadomości z ostatniej chwili o stanie drogi nr15 ...
Na drodze nr.15 we Vranovie są roboty (Vranov da się objechać). Roboty drogowe prowadzone są w dzień na odcinku Malá Domaša – Holčíkovce... dobra wiadomość: jedzie się normalnie, pojazdy 12t nie kursują po tej trasie.
Hej mam pytanie wybieram się z rodziną do Sostofurdo w terminie od 7-13 lipca, czy na kempingu Igrice jest ktoś może z NaszFlaga polskaych Rodaków ? Uśmiech Fajnie by było stworzyć jakąś wspólną ekipę. Uśmiech
My dopiero od 12.07. Czekamy na relacje o kempingu. MIlego pobytu!
witam wybieram sie do Nyiregyhaza w terminie 28,06-31,06 czy znajde nocleg bez problemu jak jade w ciemno a jade tam pierwszy raz czy ktos cos poleci jakie sa ceny moze ktos cos podpowie
(05-07-2014, 19:56)dawidx11 napisał(a): [ -> ]witam wybieram sie do Nyiregyhaza w terminie 28,06-31,06 czy znajde nocleg bez problemu jak jade w ciemno a jade tam pierwszy raz czy ktos cos poleci jakie sa ceny moze ktos cos podpowie
Zmieszany czerwiec ma tylko 30 dni... chodzi o lipec Oczko
oj sory chodzi mi o lipiec 28-31 lipca jakby ktos pomogl chodzi mi o to czy znajde w ciemno jakis tani nocleg na 5 osób
(06-07-2014, 8:30)dawidx11 napisał(a): [ -> ]oj sory chodzi mi o lipiec 28-31 lipca jakby ktos pomogl chodzi mi o to czy znajde w ciemno jakis tani nocleg na 5 osób
NA TEJ STRONIE MOŻESZ WYBRAĆ
hey,

byłem na tym kampingu w tamtym roku , są dam 4 osobowe domki drewniane po 7000 forint i większe jakby apartamenty parę tysi droższe , są też miejsca na na namioty ale domki to trzeba wcześniej rezerwować , my mieliśmy fuksa i na te 3 dni co byliśmy w ciemno to było wolne.

P.S. Polecam też Zoo Szeroki uśmiech no i zjeżdżalnię w aquaparku 'Black Hole' Szeroki uśmiech

soma
ok czyli jak pojade w ciemno powinienem cos znalesc