Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(22-07-2014, 8:06)misia90 napisał(a): [ -> ]Daj znać jaka jest pogoda, bo z tego co na stronach pokazują to ma być cały tydzień opadów i ciekawa jestem czy faktycznie się sprawdza co podają.

Sprawdza się Oczko ... dziś (8.3o) już jest o 10 stopni chłodniej, pochmurno, nie pada...
... obecnie na zewnątrz jest 23,7 stopni i tempraura rośnie Wyspa
pogoda > NA 14 DNI - ZOBACZ
Witam a jak jest ze zmiana pieniędzy jest gdzie wymienic jesli tak to gdzie najlepiej
(23-07-2014, 22:45)dawidx11 napisał(a): [ -> ]Witam a jak jest ze zmiana pieniędzy jest gdzie wymienic jesli tak to gdzie najlepiej

Tesco Szeroki uśmiech
Uwaga! Pod Aquariusem nie ma już bankomatu Smutek
ok dzieki Uśmiech
Witam co mozna robic w nigerhazie oprócz ZOO i Aguaparku
ja prawdę mówiąc nic innego nie potrzebowałem Szeroki uśmiech

s
(31-07-2014, 9:04)dawidx11 napisał(a): [ -> ]Witam co mozna robic w nigerhazie oprócz ZOO i Aguaparku
Jest ładny skansen
Za skansenem ujeżdżalnia koni (jeśli ktoś lubi), na jeziorze rowerki wodne. W przypadku załamania pogody, lub gdy będziecie mieli dość basenów, warto zwiedzić okolicę - kilka ciekawych zamków i warowni.
Szukam sprawdzonej, godnej polecenia kwatery prywatnej w Sostofurdo dla 5 osób. Będę wdzięczna za namiary do właścicieli lub odnośniki do stron internetowych. Sprawa pilna ! Z góry dziękuję za pomoc