Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
według mnie znalezienie noclegu w Sosto jest dlatego trudne że reklama tego miejsca zrobiła swoje a kilka ulic zostało po prostu zakupione przez nowobogackich ( każdy dom inny , mieszanka pałaców z zamkami ) i oni nie muszą wynajmować pokoi dla turystów

Myślę że przy tym napływie wczasowiczów będzie rosła ilość budynków budowana pod wynajem bo na razie popyt przewyższa możliwości noclegowe tej miejscowości

może jakaś akcja forumowiczów ?? od 1 lipca następnego roku dla jadących w ciemno
Znaczy zbudujemy wspólnie pensjonat i wejdziemy w jakiś homesharing czy inny ambergold? Oczko
nie, tylko w epoce wi-fi można pisać z sosto że np. zwolnił się pokój w kwaterze gdzie nocujemy
Witam,
Może mi ktoś podpowie jak jest aktualnie z noclegami w pobliżu basenów. Mamy zamiar wyjechac w ciemno jutro tj 18-08-2014. Jest nas 3 osoby dorosła + 2 dzieci (4 i 7 lat),
Przy okazji może jakiś adres i ceny.
Pozdrawiam.
szukam na internecie noclegu w nigerhazie dla 2 os dorosłych i 2 małych dzieci, ale widze, że jest bardzo ciężko coś znaleźć. Czy mógłby ktoś coś polecić ???
(03-09-2014, 13:22)sabina napisał(a): [ -> ]szukam na internecie noclegu w Nyiregyhaza dla 2 os dorosłych i 2 małych dzieci, ale widze, że jest bardzo ciężko coś znaleźć. Czy mógłby ktoś coś polecić ???

http://szallas.hu/nyiregyhaza?gclid=CMO6...tAodKwsAWQ
Witam może ktos wie z doświadczenia -
czy w okresie do 15 października jest w Nyíregyháza możliwość skorzystania z noclegów w domku drewnianym przy basenach gdzieś z czynnymi basenami.
Zamierzam zrobić wycieczkę 3-4 dniową , 2 osoby + 2 psy . Uśmiech
Czytam że Paradise Camping jest czynny do 15 października ale chcę się upewnić.
Camping Igrice chyba tylko do końca sierpnia był czynny.
http://www.igricecamping.hu/
Nie chyba, tylko na pewno. W podanym terminie tylko baseny w Aquariusie pod dachem.
Czy ktoś może podrzucić jakiś adres kwater gdzieś blisko basenów (tak do 1km) mam zamiar wybrać się tam na początku sierpnia. ( 2 os.dorosłe + dziecko) lub może jakiś cały domek ( bo może pojedziemy w 3 pary ). :flagapl:
Witam ponownie Oczko

Po 2 razach nad Balatonem, mamy zamiar się wybrać tutaj na początku Sierpnia.
Ktoś może polecić jakiś domek dla 4os dorosłe + 3 dzieci (12,8,3 latka) w cenie około 20tys F za dobę??
Wolę coś zarezerwować Oczko