Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak ma być domek, to pozostaje raczej camping. (link 2 posty wyżej) W podanej cenie się mieścisz Uśmiech
Tak widziałem ten link, ale jednak wolałbym coś innego, jakąś prywatną kwaterę, mogą byc pokoje lub jaiś apartament i fajnie jakby był tak bliżej 15tys F. Chyba pozostaje mi wertowane ofert na różnych stronach Oczko

Pozdrawiam.
Pensjonat "Retro", ceny: 13 EUR/os./noc, dzieci 3-13 lat -50%, dzieci do lat 3 - bez opłat. W Twoim przypadku wyjdzie 39 euro za rodzinę. To jest moja miejscówka Oczko Jak chcesz, to namiary i więcej info wyślę ci na PW.
(26-05-2015, 8:39)Imre napisał(a): [ -> ]Pensjonat "Retro", ceny: 13 EUR/os./noc, dzieci 3-13 lat -50%, dzieci do lat 3 - bez opłat. W Twoim przypadku wyjdzie 39 euro za rodzinę. To jest moja miejscówka Oczko Jak chcesz, to namiary i więcej info wyślę ci na PW.

Uśmiech miłe, sympatyczne miejsce... też polecam. Wcześniejsza rezerwacja niezbędna !.
To mój pierwszy post na tym forum a więc witam wszystkich. Dzięki wam znalazłem metę na Węgrzech w Mezőkövesd na te wakacje i sam podam namiary na pensjonat w Nyíregyháza, który odwiedziłem w 2013 roku.
Villanegrasosto.hu Pensjonat bardzo fajny i okolica spokojna a do basenów na nogach z dziećmi jakieś 10 minut. Jest też ogródek z parkingiem i miejsce na grila, jakaś piaskownica dla dzieci i zabawki. Łazienki są dwie wspólne, jedna na górze a druga na dole. Wspólna kuchnia i przesympatyczny gospodarz i śmiga po angielsku. Dostaliśmy nawet jakieś bony zniżkowe na baseny. Oprócz super basenów można także zwiedzić przepiękne i wielkie zoo. Chodzenia cały dzień. Pozdrawiam.
Witam, planujemy z mężem wybrać się do Nyiregyhaza we wrześniu. Ktoś może był w tym miesiącu? jak z pogodą ?
(10-06-2015, 17:19)Kasiorek_91 napisał(a): [ -> ]Witam, planujemy z mężem wybrać się do Nyiregyhaza we wrześniu. Ktoś może był w tym miesiącu? jak z pogodą ?

Co prawda nie byłem we wrześniu, ale w połowie sierpnia (jednak jeśli planujecie wyjazd na początku IX, pogoda powinna być podobna). My mieliśmy piękną pogodę, generalnie na Węgrzech raczej rzadko pada Uśmiech
Wyjazd na urlop we wrześniu to bardzo dobry pomysł jest już po wakacjach wiec o wiele mniej turystów, na basenach nie ma tłoku i o nocleg łatwiej ale jeśli chodzi o pogodę to trudno w czerwcu prognozować jaki będzie wrzesień ogólnie na Węgrzech jest trochę cieplej niż w Polsce ale to jednak Europa środkowo-wschodnia wiec może być 30 stopni a równie dobrze 18 Uśmiech
Witam, razem z mężem wybieramy sie na węgierskie wakacje i m.in planujemy spędzić 3 dni w Nyiregyhazie (gdzie nigdy jeszcze nie byliśmy). Camping Igrice w wybranym przez nas terminie ma dostępny tylko 4 osobowy apartament, co jest trochę bez sensu płacić za 4 os będąc we 2. Polecany tutaj w kilku miejscach Retro nie odpisuje na maila a cenowo bardziej nam odpowiada. Trochę obawiamy się jechać w ciemno, ale może ktoś wie jak to jest: gdybym zarezerwowała jednak ten apartament na kempingu a w miedzy czasie znalazła coś innego albo na miejscu "w ciemno" to czy są jakies konsekwencje finansowe czy raczej normalna sytuacja Uśmiech A może ktoś może polecić jakieś niedrogie lokum dla 2 os. blisko basenów?
Bardzo zachęciliście mnie do wyjazdu do Sóstófürdő, ale nie wiem czy na chęciach się nie skończy. Mam pytanie dla "doświadczonych" turystów. Czy przekraczając granicę (może raczej wjeżdżając na teren Słowacji i Węgier) z małym dzieckiem, musimy mieć dla niego dowód osobisty, czy wyjeżdżając na 2-3 dni warto wykupywać dodatkowe ubezpieczenie i zasadnicza kwestia, czy można na miejscu porozumieć się nie znając języka angielskiego, ani tym bardziej węgierskiego - korzystając np. tylko z podręcznego słowniczka.