Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
H0tel Sosto powinien mieć przyzwoite warunki.
Link stronka h0telu
Edit: H0tel w tej formule od dawna nie działa.
Tez szukam jakiegoś noclegu, dla 2 dorosłych i 2 dzieci, jedziemy w drugim tygodniu lipca. Najlepiej domek, część domku z kuchnia. Macie jakieś sprawdzone namiary?
Witam

Mamy w planach z żoną jechać za tydzień do Sostofurdo. Nigdy tam nie byliśmy i nie znamy tego miejsca. Mam pytanie, czy oprócz basenów wieczorami jest tam co robić ? czy są jakieś klimatyczne knajpki, restauracje, winiarnie, skwery aby pospacerować? czy trzeba się przemieścić w tym celu do Nyiregyhazy ?
(12-07-2015, 13:08)bartussiwy napisał(a): [ -> ]Witam

Mamy w planach z żoną jechać za tydzień do Sostofurdo. Nigdy tam nie byliśmy i nie znamy tego miejsca. Mam pytanie, czy oprócz basenów wieczorami jest tam co robić ? czy są jakieś klimatyczne knajpki, restauracje, winiarnie, skwery aby pospacerować? czy trzeba się przemieścić w tym celu do Nyiregyhazy ?

W samym Sostofurdo nie byłem, ale moim zdaniem przemieszczajcie się do Ny-hazy, bo można pospacerować, pozwiedzać... albo do Tokaju (można kupić Wino ). Uśmiech
W Sostofurdo są restauracje (csardy) i winiarnie, zapamiętałem nazwę Svajci Lak, niestety nie bywam w nocnych lokalach. Pospacerować można główną ulicą i paroma bocznymi uliczkami, jest to typowa wieś letniskowa po prostu, na ogólnodostępne kluby czy disco raczej nie ma co liczyć, może przy tych paru h0telach.
Dziękuję za odpowiedź. Nie chodzi mi o kluby i dyskoteki tylko bardziej jakieś restauracje gdzie można zjeść dobrą kolację i napić się piwa czy wina. Do Tokaju też się wybierzemy, pewnie w drodze powrotnej Uśmiech
(12-07-2015, 15:28)bartussiwy napisał(a): [ -> ]Dziękuję za odpowiedź. Nie chodzi mi o kluby i dyskoteki tylko bardziej jakieś restauracje gdzie można zjeść dobrą kolację i napić się piwa czy wina. Do Tokaju też się wybierzemy, pewnie w drodze powrotnej Uśmiech

Csárda to właśnie taka restauracja węgierska. Tokaj polecam! Uśmiech
Mam już mętlik ... gadałem ze znajomym który często jeździ na Węgry i zamiast Sostofurdo, poleca nam Bogacs. Pytanie dla obytych, co wybralibyście przy tych preferencjach Język ?
(12-07-2015, 23:31)bartussiwy napisał(a): [ -> ]Mam już mętlik ... gadałem ze znajomym który często jeździ na Węgry i zamiast Sostofurdo, poleca nam Bogacs. Pytanie dla obytych, co wybralibyście przy tych preferencjach Język ?

Sostofurdo, bo jest b. dużo atrakcji wokół... Ny-haza, Tokaj, Debrecen, czy nawet Sapanta w Rumunii... (idealne na wycieczki) na ile jedziecie?
Planujemy wyjechać w poniedziałek z samego rana 20.07 i być z 4-5 dni