Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A Bogacs ma w pobliżu Eger. Zdecydowanie w Bogacs jest bardziej kameralny klimat.
(13-07-2015, 8:40)eplus napisał(a): [ -> ]A Bogacs ma w pobliżu Eger. Zdecydowanie w Bogacs jest bardziej kameralny klimat.

Bardziej kameralny klimat? Zdziwiony Przecież do Bogacs chyba wszyscy walą?
(13-07-2015, 8:40)eplus napisał(a): [ -> ]A Bogacs ma w pobliżu Eger. Zdecydowanie w Bogacs jest bardziej kameralny klimat.

(13-07-2015, 19:45)Simon napisał(a): [ -> ]Bardziej kameralny klimat? Zdziwiony Przecież do Bogacs chyba wszyscy walą?

ale tylko latem ... we wrześniu jest spoko
Dobra nie będziemy kombinować, zostaniemy przy tym Sosto, a do Bogacs może będzie się okazja jeszcze kiedyś wybrać. Jeśli chodzi o noclegi to pisałem do polecanego tu RETRO i dzwoniłem do p. Barbary Miko ale nie mają tu ani tu nic wolnego od poniedziałku. Jedziemy zatem w ciemno, myślę, że znajdziemy jakiś pensjonat/kwaterę Uśmiech
Witam, jestem tutaj nowy Uśmiech Postanowiłem, że we wtorek wybiorę się z dziewczyną do Sosto na 4 dni Uśmiech w związku z tym mam pytania :

1. Jaka jest najlepsza trasa przez Barwinek ? (miejscowości)
2. Czytałem coś że potrzebna jest winieta ale nie bardzo wiem czy na tej trasie są jakieś drogi ekspresowe, jeżeli tak to gdzie taką winietę nabyć?
3. Zamierzamy nocować pod namiotem na kempingu Igrice Uśmiech jakie są tam warunki? czy są jakieś przechowalnie (szafki) czy są prysznice? czy jest możliwość "skorzystania" z prądu?Uśmiech

bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
1. Barwinek - Stropkov - Vranov nad Toplou - Trebisov - Satoraljaujhely - Tokaj - Nyiregyhaza
2. Żadnych winiet nie potrzeba (obwodnica Swidnika bez winiety dla osobówek)
3. Jak to pod namiotem Oczko Prysznic i WC są ogólnie dostępne (osobny budynek na terenie kempingu) Prąd też powinien być dostępny, bo widziałem tam przyczepy oraz campery.

edit: zapomniałem dodać - zaraz za granicą Słowacką remontują drogę i jest chyba z 5 wahadeł ze światłami. Tragedia.
a jak myslisz czy samochodem z przyczepa można to objechać skręcając w krajnej polanie w lewo i kierujac sie na stropkow
Spokojnie można jechać z przyczepą jest miejscami wąsko i kręte odcinki ale dasz radę :-)
Znam takich co jeżdżą przez przejście graniczne Radoszyce-Palota. Drogę tam ponoć zrobili i jest OK. Stamtąd na Medzilaborce i potem na Humenne albo wbić się potem już na Stropkov. Ma to pewnie sens dla tych, co mieszkają na wschód od Barwinka. Może teraz podczas tych remontów na Svidnik warto to rozważyć ?
Tak jak piszesz dla tych co mieszkają na wschód od Barwinka to jest dobra alternatywa tylko dodam że na wiosnę zacząć się remont drogi od Komańczy do Radoszyc wiec tez tam będą utrudnienia ale jakie bardzo uciążliwe to nie wiem bi ostatni raz jechałem tamtędy w lutym jak się zaczynał ten remont i tylko jedno wahadło w samej Komańczy ale jak bym mieszkał np.Sanoku Lesku czy Ustrzykach to i tak bym wybrał Radoszyce a nie Barwinek