Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W sumie to ja mieszkam blisko Sanoka i zastanawiałem się nad trasą przez Komańcze Uśmiech tylko właśnie jaki kurs obrać? kolega Imre wyżej zaproponował trasę przez Barwinek :

1. Barwinek - Stropkov - Vranov nad Toplou - Trebisov - Satoraljaujhely - Tokaj - Nyiregyhaza

natomiast może ktoś podać jak najlepiej jechać przez Komańcze? będę wdzięczny Uśmiech
(16-07-2015, 8:40)Hubert102 napisał(a): [ -> ]W sumie to ja mieszkam blisko Sanoka i zastanawiałem się nad trasą przez Komańcze Uśmiech tylko właśnie jaki kurs obrać? kolega Imre wyżej zaproponował trasę przez Barwinek :

1. Barwinek - Stropkov - Vranov nad Toplou - Trebisov - Satoraljaujhely - Tokaj - Nyiregyhaza

natomiast może ktoś podać jak najlepiej jechać przez Komańcze? będę wdzięczny Uśmiech

Przez Komańczę można chyba tylko tak: Radoszyce - Palota - Stropkov...
a nie lepiej na Medzilaborce - Humenne i prosto na Vranov nad Toplou?
Witam.

Jestem nowy na tym forum i w dodatku jeszcze nie byłem na węgrzech Uśmiech
W tym roku chcę to zmienić i pojechać z rodziną (żona i 1,5 roczne dziecko) na urlop od 3.08 do 7.08.2015 do Sóstófürdő - Nyiregyhaza.
Potrzebuje jakiś sprawdzony nocleg (pensjonat, pokój, hotel - nie camping). Nie potrzebuje luksusów ale żeby nie było tragedii Uśmiech

Pomoże ktoś i podrzuci jakieś namiary?

Pozdrawiam Uśmiech
na campingu Igrice nie powinno być problemu z miejscem, prawda?Uśmiech mam dość spory namiot Oczko można spokojnie jechać w ciemno?
No to my ruszamy jutro wczesnym rankiem. Jest ktoś może i ma jakieś info o wolnych noclegach Uśmiech ?
(19-07-2015, 13:17)bartussiwy napisał(a): [ -> ]No to my ruszamy jutro wczesnym rankiem. Jest ktoś może i ma jakieś info o wolnych noclegach Uśmiech ?

Ja serdecznie polecam Hotel Besseneyi. Znajduje się na ulicy Sosto. Numer 31B jeśli chodzi o numer. Za 4 osoby na 4 dni zapłaciliśmy 40000 HUF, a hotel super Oczko
witajcie

wybieram sie do Sostofurdo w 4 osoby od 7 - 9.09 br i mam problem bo nie wiem gdzie i jak zarerwowac jakis nocleg mozecie mi cos pomoc do kogo napisac
dziekuje
Na www.booking.com znajdziesz w tej chwili parę miejsc z cenami od 300 do 500 zł za cały pobyt 4 osób.
Witam
Kolega namówił mnie na wyjazd do Sostofurdo, ile taki wyjazd będzie kosztował mnie z żoną i dwójką dzieci 9 i 6l??
Gdzie się zatrzymać w terminie od 10.08 do 18.08??
Czy jest możliwy pobyt z wyżywieniem??
Pozdrawiam