Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(27-07-2015, 14:18)maj0nez napisał(a): [ -> ]Pomoże ktoś w namierzeniu noclegu w normalnych warunkach w tych co są w internecie pytałem to ciężko.
Dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci lat 9 i 6.
Termin 10.08.2015 do 18.08.2015
Cena do 15000HUF im taniej tym lepiej :-)

MIX Vendégház - Sóstófürdő
Jocó Apartmanház - Sóstófürdő
Sóstói Lovaskemping és Turistaház - Sóstófürdő
Rózsakert Panzió - Nyíregyháza
Tamara Vendégház - Nyíregyháza
Vadvirág Vendégház - Nyíregyháza-Oros
Oros Vendégház - Nyíregyháza-Oros

to jedne z najtanszych...
My jak szukaliśmy noclegu to podjechałem do Villa Negra Apartment ale nie mieli nic wolnego. Na przeciwko był dom i wisiała informacja wolne pokoje. Podszedłem i była tam sympatyczna babeczka która miała wolny pokój dla rodziny czteroosobowej z osobną łazienką i kuchnią. Miejsce wydawało się ok, było czysto, chciała 12.000. Patrzyłem teraz w necie ale nie znalazłem żadnego kontaktu do niej, a na Street View zdjęcie jej domu jest z 2011 roku i ta tabliczka nie wisi. Adres u niej to Erdolja ut. 2
Witam,
Wybieramy się w czwartek do Nyiregyhaza i mamy rezerwacje w Bessenyei Hotel - 2 osoby dorosłe plus dwójka dzieci.
Czy ktoś się orientuję odnośnie warunków w tym hotelu?
I czy od strony Wieliczki/Bochni jak najlepiej się kierować, którą trasą?
Z tego co udało mi się wyczytać w wątku, winiety nie są potrzebne dla osobówki tak?
Dostałem ofertę z http://www.ozonpanzio.hu/ 4 osoby w tym 2 dzieci za 8,500HUF trochę daleko od aquaparku ale może na miejscu coś znajdziemy bliżej.
Czy za pobyt płacę teraz czy na miejscu??
(27-07-2015, 18:35)maj0nez napisał(a): [ -> ]Dostałem ofertę z http://www.ozonpanzio.hu/ 4 osoby w tym 2 dzieci za 8,500HUF trochę daleko od aquaparku ale może na miejscu coś znajdziemy bliżej.
Czy za pobyt płacę teraz czy na miejscu??

To zależy przez kogo rezerwowałeś i jakie masz warunki rezerwacji.

Ja zamawiałam na noclegguru i płacę dopiero na miejscu i mogę odwołać rezerwację, więc ciągle jeszcze szukam, bo ten Bessenyie średnio mi odpowiada. Wolałabym coś bliżej basenów.
Kontaktowałam się z Retro - mailem, sms'em- ale niestety bez odpowiedzi. Pisałam też do Pani Basi Miko = i to samo, zero odpowiedzi.
od pani pani Basi wraca email returned??
witam
wybieram sie w przyszłym tygodniu do nygerhazy (takie spolszczenie) i w zwiazku z tym mam kolejne pytanie czy w w.w miejscowosci jest tylko jeden duzy zespól basenow czy tez znajduje sie tego wiecej ?
Baseny są w Sostofurdo.
(27-07-2015, 21:26)maj0nez napisał(a): [ -> ]od pani pani Basi wraca email returned??
Dokładnie tak.

Z Retro odpisali, że mają full niestety. Następnym razem muszę się wcześniej organizować.
Pani Basia mówi po Polsku więc najlepiej zadzwonić, jak pisałem to też wracały. Obawiam się, że też będzie miała full na najbliższy okres. Tak jak pisałem te które najlepsze i mają strony w internecie są porezerwowane na kilka tygodni do przodu. Spróbuj jeszcze tam: http://www.gabrielpanzio.hu/