Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(29-07-2015, 10:47)bartussiwy napisał(a): [ -> ]Pani Basia mówi po Polsku więc najlepiej zadzwonić, jak pisałem to też wracały. Obawiam się, że też będzie miała full na najbliższy okres. Tak jak pisałem te które najlepsze i mają strony w internecie są porezerwowane na kilka tygodni do przodu. Spróbuj jeszcze tam: http://www.gabrielpanzio.hu/

O, dzięki. Napiszę do nich. Fajny obiekt dla rodzinki.
Wiem , że temat wałkowany , ale...
Pierwszy raz wybieramy po 10 latach ( i to wyjazd 2-3 razy w roku Uśmiech ) gdzie indziej niż na Hajduszo. Wybór padł na Sostofurdo.
I z tego względu , moje pytanie odnośnie noclegów i polecenia jakiś.
Jedziemy na 3-4 dni w okresie od 20 do 31 sierpnia. Data dokłdna nie znana.
Proszę o jakiś fajny nocleg dla rodziny z 2 dzieci ( 2 i 7 lat) w miare blisko basenow. Ceny takie średnie , wiadomo , że nie jak za hotel 5 * Uśmiech

Czy to prawda , ze w Sostofurdo wszedzie jest daleko?
Czy na kompeks jest tylko jedno wejscie czy jest jak w Hajduszo kilka?

W Hajduszo znamy każdy kąt , a o Sostofurdo nie wiemy nic. Tyle , co w necie wyczytane...
(27-07-2015, 14:47)bartussiwy napisał(a): [ -> ]My jak szukaliśmy noclegu to podjechałem do Villa Negra Apartment ale nie mieli nic wolnego. Na przeciwko był dom i wisiała informacja wolne pokoje. Podszedłem i była tam sympatyczna babeczka która miała wolny pokój dla rodziny czteroosobowej z osobną łazienką i kuchnią. Miejsce wydawało się ok, było czysto, chciała 12.000. Patrzyłem teraz w necie ale nie znalazłem żadnego kontaktu do niej, a na Street View zdjęcie jej domu jest z 2011 roku i ta tabliczka nie wisi. Adres u niej to Erdolja ut. 2

Czy ta Villa Negra jest blisko basenów? Jak tak to jaka jest to odległóść???
Blisko, 5 minut na nogach do basenów. Popatrz sobie na mapę Sostofurdo w google, większość apartamentów i kwater mieści się przy ulicy Berenat, Furdo, Sostoi lub przy mniejszych bocznych odchodzących od tych ulic. Z większości spacerem jest 5-15 minut.
A gdzie będzie lepsza baza wypadowa na Baseny i do ZOO? Gdzie fajniej i blizej basenów - Villa Negra czy Gabriel Panzio??
A może jeszcze inne propozycje??
A jak z galeriami handlowymi w okolicy??
(30-07-2015, 10:46)maj0nez napisał(a): [ -> ]A jak z galeriami handlowymi w okolicy??

Sostofurdo to wypoczynkowa dzielnica Nyreghazy i tam nie ma żadnych galerii handlowych ani marketów
(29-07-2015, 20:46)stareczka napisał(a): [ -> ]A gdzie będzie lepsza baza wypadowa na Baseny i do ZOO? Gdzie fajniej i blizej basenów - Villa Negra czy Gabriel Panzio??
A może jeszcze inne propozycje??
Gabriel Panzio ma dwa domy do wynajęcia I i II. Z II jest bliżej tu i tu ale i z I spokojnie można chodzić na nogach. Poza tym na wcześniejszych stronach wątku ludzie polecali też inne kwatery, lokalizacji szukaj przez mapy google.

Jeśli chodzi o galerie handlowe, to w Nigeryhazie jest taki mały park handlowy. Jest tam Tesco (ulica Pazonyi), w nim jakieś pasaże handlowe, oprócz tego stacje benzynowe, Decathlon. Z Sostofurdo to jakieś 5 kilometrów, jest on na skraju miasta, nie trzeba jechać przez centrum. Warto się wybrać na jakieś większe zakupy, bo w samym Sosto są trzy małe sklepiki z niezbyt bogatym asortymentem.
Zarezerwowałem miejsca w Nyiregyhaza Ozonpanzio to do Tesco nie jest daleko. Ma ktoś jakieś opinie o tym miejscu http://www.ozonpanzio.hu/ ??
My mieszamy teraz w Bessenyei Hotel http://www.bessenyeihotel.hu/
Nie jest drogo. Warunki...ciężko mi jednoznacznie ocenić. Jak przyjechaliśmy to nie byłam zadowolona, bo w apartamencie zapachy nie były najprzyjemniejsze, ale mąż zalał wodą kratki w łazience, przewietrzyliśmy porządnie i nie jest źle. Pościel i ręczniki są czyste i bielutkie. Klima działa. Niby budowany jest w 2006, ale trochę taki jakby... prl u nas.
Wkurzające jest, że nie ma wyżywienia, jest tylko maleńki aneks kuchenny o którym nie wiedziałam, bo pisało że nie ma kuchni. Jedzenie na mieście czy na terenie basenów nie jest rewelacyjnie. Chyba że ktoś lubi frytki...
Dopiero wczoraj jedliśmy fajną kolację w restauracji przy hotelu Tolgyes - czy jakoś tak - to jest przy drodze z centrum do basenów i zoo. Obok naszego hotelu też jest restauracja, ale jedzenie fatalne.
Zoo jest super, na prawdę warto zobaczyć.