Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To są dwa obiekty przylegające do siebie Aquarius Aqua Park jest wiekszosci pod dachem natomiast Sosto pools to kąpielisko odkryte kiedyś trzeba było kupować osobno bilety a od pewnego czasu obowiązuje juz tylko jeden bilet na obydwa obiekty
(12-08-2015, 12:36)zula napisał(a): [ -> ]
(10-08-2015, 21:06)maj0nez napisał(a): [ -> ]Pozdrowienia z Nyiregyhaza :-)

jak z noclegami?

Wszędzie pełno, ale jak dotarliśmy w poniedziałek to były wolne dwa zwane przez nich studio dla 8 osób z aneksem kuchennym. Mieszkamy w hotelu ozonpanizio 4km od aquapark tu są wolne miejsca.

Tak jak pisze wojti76 jedno wejście i bilet na wszystkie obiekty.
Kiedyś były to 2 różne obiekty. Teraz jest to wszystko połączone Uśmiech Oczywiście jest jeden bilet.
To mi ulżyło Uśmiech
Jedziemy tam pierwszy raz i nic o tej miejscowości nie wiemy


Czy na baseny jest jedno wejscie czy kilka tak jak w Hajduszo???

Zarezerwowalismy nocleg na ulicy Napfeny 28 Renata coś tam.
Może jakieś opinie? Myślcie , że będzie to blisko basenów ? Z dziećmi i wózkiem nie chcę mi się daleko chodzić Uśmiech Uśmiech
Jeszcze mogę zmienić rezerwację Uśmiech
do majOnez
proszę napisz coś o cenie tego hotelu
2 dorosłe 2 dzieci wiek 5 i 2 lat
pokój z łazienka i aneksem kuchennym mnie interesuje
i czy coś wiesz o wolnym w terminie 18 - 22 sierpień
(13-08-2015, 10:48)zula napisał(a): [ -> ]do majOnez
proszę napisz coś o cenie tego hotelu
2 dorosłe 2 dzieci wiek 5 i 2 lat
pokój z łazienka i aneksem kuchennym mnie interesuje
i czy coś wiesz o wolnym w terminie 18 - 22 sierpień

To jest hotel my z dwójką dzieci wiek 7 i 9 płacimy 88 zł od osoby w tym jest śniadanie i kolacja dwa duże pokoje i łazienka z wanną mamy TV dwa tarasy i lodówkę. Przydala by się klimatyzacja ale hotel położony jest w samym lesie czyli cały czas w cieniu. Jedzenie dobre mieliśmy zostać do soboty ale wracamy we wtorek.
Jak byłem w Polsce pisałem do kilku innych miejsc to kolejny tydzień czyli chyba od 17 było sporo wolnych miejsc.
(13-08-2015, 9:16)stareczka napisał(a): [ -> ]To mi ulżyło Uśmiech
Jedziemy tam pierwszy raz i nic o tej miejscowości nie wiemy


Czy na baseny jest jedno wejscie czy kilka tak jak w Hajduszo???

Zarezerwowalismy nocleg na ulicy Napfeny 28 Renata coś tam.
Może jakieś opinie? Myślcie , że będzie to blisko basenów ? Z dziećmi i wózkiem nie chcę mi się daleko chodzić Uśmiech Uśmiech
Jeszcze mogę zmienić rezerwację Uśmiech

Wejście jest chyba jedno gdzie uiszczamy opłatę innego nie widziałem, jeżeli to jest w Sostofurdo to raczej blisko.
Do maj0nez
dzięki za informacje
muszę wyjazd odłożyć córka ma zapaleniu ucha nie wolno jej wchodzić do wody
ja pisałam do kilku ale tylko dwie osoby mi odpisały że nie maja wolnych miejsc
na nocleg guru wszystko zarezerwowane
Może samym końcem sierpnia będę próbować jak jej przejdzie
życzę udanego wypoczynku
pozdrawiam
Witaj,
Razem z rodziną i dziadkami chcemy się wybrac do Sosto w sumie 6 os dorosłych i 4 dzieci w wieku 3 4 7 i 8 lat . Szukamy jakiegoś fajnego miejsca na na nocleg - idealnie 3 pokoje 2 po 4os ( 2 dorośli + 2 dzieci) i jeden 2 os dorosłe. Czy ktoś ma jakieś namiary albo może polecić dobry hotel pensjonat ew . dom prywatny do wynajecia na taka liczbe osób. Nie chce czegoś najtańszego bo nie podoba mi się wystrój jak z PRL albo cygańskiej chaty . Próbowałem pisać maile do wszystkich pensjonatów polecanych na tym forum ale na razie bez odzewu. Chcemy zostac 3 noce pomiędzy 20.08- 26.08.15

Jeszcze jedno pytanie
Jak najlepiej dojechać z Sanoka omijając Barwinek? czytałem ze tak sa remonty i długo sie czeka.
Czy trzeba wykupować winiety na Słowacji i Węgrzech?
Czytałem na stronie konsulatu PL na Węgrzech że od 2015 wprowadzone maja być winiety na poszczególne województwa i dotychczas darmowe drogi tez maja być płatne.

http://budapeszt.msz.gov.pl/pl/informacj...tMode=true

Czy któś coś może na ten temat powiedzieć?


Pozdrawiam i dzieki za odpowiedź

Tomek



(13-08-2015, 6:52)maj0nez napisał(a): [ -> ]
(12-08-2015, 12:36)zula napisał(a): [ -> ]
(10-08-2015, 21:06)maj0nez napisał(a): [ -> ]Pozdrowienia z Nyiregyhaza :-)

jak z noclegami?

Wszędzie pełno, ale jak dotarliśmy w poniedziałek to były wolne dwa zwane przez nich studio dla 8 osób z aneksem kuchennym. Mieszkamy w hotelu ozonpanizio 4km od aquapark tu są wolne miejsca.

Tak jak pisze wojti76 jedno wejście i bilet na wszystkie obiekty.
Jeśli jesteś z Sanoka to najlepiej pojechać na przejście graniczne Radoszyce-Palota https://goo.gl/maps/LqnAN na przejazd tą trasą nie potrzebujesz zadnych winietek. Co do nocelgu nie pomogę termin wybrałes raczej kiepski 20 sierpnia Węgrzy maja świeto więc nie łatwo będzie Ci pewnie coś znaleźć.