Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(08-06-2016, 12:23)misia90 napisał(a): [ -> ]To jest h0tel przy basenach są jakieś zniżki na baseny mieszkając w tym h0telu?
Nie przypominam sobie, żeby coś mi proponowano, ale minęło chyba 7 lat, wtedy były jeszcze dwa osobne kąpieliska.

PS. Na stronce h0telu po angielsku nie ma "programu" z kąpieliskiem, bo wspólne akcje to u Węgrów "programy".
Czy Wy tez juz sie nie mozecie doczekac wyjazdu?
My jedziemy z dzieciakimi 10 i 11 lat i moja chrześnica 14 lat.
Mam pietra bo to nasz pierwszy wyjazd za granicę na wakacje. Nie wiem jak z jedzeniem na miejscu i z zakupami Uśmiech ale jestem pełna optymizmu Uśmiech
Bez obaw. Wszystko tak jak w Polsce Oczko
(17-06-2016, 21:52)loxia napisał(a): [ -> ]Czy Wy tez juz sie nie mozecie doczekac wyjazdu?
Nie wiem jak z jedzeniem na miejscu i z zakupami Uśmiech ale jestem pełna optymizmu Uśmiech

Też się nie mogę już doczekać Uśmiech
Całkiem blisko Sósto jest Tesco, Lidl i Spar w jednym miejscu więc z zakupami nie ma problemu Uśmiech Jak coś to pisz chętnie pomogę. Pozdrawiam.
Eniu a Wy z Kielc którędy jedziecie?
Jeśli będziecie jechać przez przejście w Barwinku a prawdopodobnie tak będzie to polecam trasę Barwinek -Svidnik -Stropkov -Vranov Nad Toplu -Trebisov -przejście graniczne Slovenskie Nowe Mesto -Tokaj-Nyireghaza
ominiecie wszystkie odcinki płatne oraz duży ruch tirów
(18-06-2016, 12:21)loxia napisał(a): [ -> ]Eniu a Wy z Kielc którędy jedziecie?

Dokładnie tak jak napisał wojti76
trasa Barwinek -Sosto do mnie przemawia ale trasa Wa-wa Barwinek już nieszczególnie Smutek
Z Warszawy do Nyíregyháza jest ok. 600 km... Zmieszany ...da się przejechać przez Polskę normalnie po krajowj 9 i 19.
Słowacja: proszę uważć na prędkość, bo słowacka drogówka zbiera żniwo.
Dwa lata temu jechałem trochę bardziej bocznymi drogami Kielce - Busko Zdrój - Brzesko - Nowy Sącz- Krynica Zdrój- Muszynka - Bardejów - Przeszów- Koszyce- Mad - Tokaj - Nyiregyhaza tak pokazała mi nawigacja że to niby najkrótsza trasa ale bardzo kręta i górzysta w okolicach Krynicy Zdrój więc samochód spalił więcej. Na trasie zero tirów i bardzo mały ruch więc można było sobie spokojnie jechać.