Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nie mogę znaleźć w cenniku ile kosztuje wypożyczenie lezaka. a moze juz zostały sprywatyzowane ?
witam jak jest z campingiem w nigerhazie? znajduje sie on przy kapielisku czy gdzies w innym miejscu? czy po zaplaceniu za wejscie mozna wyjsc na zawnatrz i wejsc ponownie bez placenia?
Camping w Nyireghazie nie jest bezpośrednio przy kąpielisku więc trzeba liczyć się z tym ze osobno się płaci za nocleg i osobno za wejście na basen
(19-06-2016, 11:39)Eniu91 napisał(a): [ -> ]Dwa lata temu jechałem trochę bardziej bocznymi drogami Kielce - Busko Zdrój - Brzesko - Nowy Sącz- Krynica Zdrój- Muszynka - Bardejów - Przeszów- Koszyce- Mad - Tokaj - Nyiregyhaza tak pokazała mi nawigacja że to niby najkrótsza trasa ale bardzo kręta i górzysta w okolicach Krynicy Zdrój więc samochód spalił więcej. Na trasie zero tirów i bardzo mały ruch więc można było sobie spokojnie jechać.
Witajcie, możecie pojechać również zamiast do Krynicy, z Tarnowa do Ciężkowic i przez Gorlice do przejścia w Koniecznej, dalej do Bardejova i na Preszov a potem już dalej jak wyżej Oczko Trasa sprawdzona, często wyejżdzona Uśmiech
(19-06-2016, 14:10)loxia napisał(a): [ -> ]nie mogę znaleźć w cenniku ile kosztuje wypożyczenie lezaka. a moze juz zostały sprywatyzowane ?

Ale gdzie chcesz wypożyczać ten leżak? W Aquaparku i nad jeziorkiem są one bezpłatne tylko kto pierwszy ten lepszy. W Aquaparku zaraz po otwarciu na 100% kilka zajmiesz po 3 godzinach od otwarcia jak bedzięsz miała szczęście może jeden wolny spotkasz. Nad jeziorem jest ich mniej ale tam znowu nie ma aż tyle ludzi chętnych bo każdy woli na kocu leżeć.


Cytat:witam jak jest z campingiem w nigerhazie? znajduje sie on przy kapielisku czy gdzies w innym miejscu? czy po zaplaceniu za wejscie mozna wyjsc na zawnatrz i wejsc ponownie bez placenia?
Jeśli chodzi Ci o Igrice Camping to jest on na przeciwko kapieliska nad jeziorem widziałem takich amatorów co wchodzili od strony Campingu i dopływali do częsci płatnej gdzie jest ratownik ale nie polecam Szeroki uśmiech
no ok a jesli oplace wejsciowke i wyjde z basenu to moge w ten sam dzien wejsc drugi raz bez oplaty? czy trzeba placic drugi raz? chodzi mi o to zeby na camping w ciagu pobytu na basenach mozna bylo wychodzic i wracac
Raczej chyba tak nie można żeby wchodzić i wychodzić bez opłaty.
Nie byłem na tym kąpielisku już wiele lat ale dawniej nie bylo możliwości wyjścia i ponownego wejścia .
Na pewno nie, bo w Aquariusie nie ma jednorazowych opasek, które gwarantują, że ponownie może wejść jedynie ta sama osoba. Są "zegarki", którymi płaci się w bufetach i saunach- można byłoby łatwo odstąpić wejściówkę komuś innemu.
eniu dzięki za info. wydawało mi się, że widziałam lezaki w cenniku ale to pewnie było na innym kąpielisku.
o juz wiem, w Bogasc.
a na kapielisko nad jeziorem sa oddzielne opłaty jak widze z cennika.