Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
W sierpniu wybieram się na Węgry do Nyiregyhaza i mam pytanie do osób, które były tam w ostatnim czasie. Czy na basenach w Aquariusie można płacić kartą czy tylko gotówka?
pozdrawiam
mozna płacić karta.
Jest ktoś na miejscu jak oblężenie wszystko zajęte czy idzie coś trafić blisko parkfurdo :-)
Podbijam pytanie.

Gdzie najlepiej szukać noclegów na miejscu?
Czy w Sosto podobnie jak w Hajduszoboszlo stoją ludzie przy basenach z ofertami pokojów?
prawdę mówiąc to nigdy nie widziałem tam 'ludzi machających kluczykami' xD, zawsze mi się udawało domek na igrice camping dorwać albo trzeba patrzęc za tabliczkami reklamującymi pokoje przy domach
Dzięki za info. Na tym igrice camping są domki wolnostojące, czy raczej kwatery prywatne?
jest pare domków drewnianych wolno stojących i murowane parterowe apartamenty, najlepiej dzwonić i pytać czy są wolne i zarezerwować

http://www.igricecamping.hu/index_pl.html
Witam.
Czy na terenie aquariusia można płacić za jedzenie, lody, napoje kartą? Chodzi mi o te rózne budki przy chodniku, przejściu, obok basenów.
Dzieki za odpowiedz
(07-08-2016, 11:58)pawel1514 napisał(a): [ -> ]Witam.
Czy na terenie aquariusia można płacić za jedzenie, lody, napoje kartą? Chodzi mi o te rózne budki przy chodniku, przejściu, obok basenów.
Dzieki za odpowiedz

Nie tylko gotówka. W zamkniętym basenie płacisz zegarkiem za obiad.
Pomocy potrzebuje kontakt w sprawie noclegu w Sosto w dniach 26-28 sierpnia może coś ktoś wie.

Proszę o pomoc