Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli jedziesz od Nyireghazy, mijasz ZOO potem basen po prawej, jedziesz drogą dalej prosto i wjeżdżasz na osiedle domków jednorodzinnych. tam zawsze można coś znaleźć. Jeżdżą też na skuterach i łapią klientów. Myśmy tam kilka razy byli ale zawsze w ciemno. Nie było problemów ze spaniem.
pozdrawiam
Witam,
czy jest sens jechać jeszcze we wrześniu czy lepiej sobie odpuścić i pojechać za rok w sezonie? słyszałam ze kąpielisko Aquarius jest zamknięte, tzn baseny zewnętrzne. Ale w środku są baseny i te powinny być czynne? Będę wdzięczna za informację.
Smiało możesz jechać w wrześniu jeśli to będzie pierwsza połowa miesiąca i ładna pogoda to powinno być wszystko otwarte a jeśl nie to kryte baseny są czynne cały rok
hej hej proszę o pomoc Uśmiech
Jestem aktualnie w Hajduszo ale planuję wyskoczyć na jeden dzień do Nyiregyhazy.
I mam problem bo czytając to forum pojawiają się informację o jeziorze, Aquariusie i jeszcze o basenach Sosto Uśmiech
Chciałbym się wybrać do miejsca w Nyiregyhazie gdzie będę miał baseny pod chmurką, byłem na stronie Aquariusa i tam są fotki tylko z budynków więc chyba to nie to? Chciałbym skorzystać z basenu olimpijskiego i trochę pozjeżdżać z dzieciakiem z tych zjeżdżalni które pojawiają się na fotkach żółte łagodne i bardziej stroma czerwona Uśmiech
Proszę o info pigułce, dzięki.

skusił mnie ten opis:
http://baseny.wegierskie.com/Nyiregyhaza-Sostofurdo
Kąpielisko pod chmurką i Aquarius są obok siebie i jak kupisz bilecik możesz korzystać i jednego i drugiego
(26-08-2016, 6:46)wojti76 napisał(a): [ -> ]Kąpielisko pod chmurką i Aquarius są obok siebie i jak kupisz bilecik możesz korzystać i jednego i drugiego

blonson - fotki kąpieliska "Parkfürdő" masz TUTAJ ... + klikna na Galéria további képei!
Dziękuję trafiłem Szeroki uśmiech
Witajcie,
Po 17 latach chce ponownie odwiedzić Sóstófürdő,Nyiregyhaze.
Podczas ostatniego pobytu stacjonowałem na Campingu (możliwe że to był Igrice). Wiele pewnie się zmieniło po tylu latach, choć w przypadku Igrice widzę że nie wieleOczko)). Otóż chodzi mi o ciekawe miejsca noclegowe zaraz przy zalewie i basenach, czy coś jesteście w stanie polecić ?
UP
Witam. Teraz będzie Ci ciężko znaleźć coś taniego ja w lutym rezerwowałem nocleg w hotelu Continent przez Booking.com. Blisko basenów z tańszych to tylko Igice ale trochę przestarzałe te domki są, a pensjonaty ceny mają wygórowane strasznie.
Zauważyłem, że z każdym rokiem wejściówka na baseny jest coraz wyższa. Na sezon 2017 to już 3600 HUF/os.dorosłą. W pensjonatach ok 11 euro/os/noc (bez zmian od kilku lat). To chyba nie jest wygórowana cena.