Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od 18 lat wakacje spędzam na Węgrzech.Byłem na wielu kompleksach basenowych. Moja opinia jest jednoznaczna- biorąc pod uwagę wiele elementów składowych ,najlepszym obiektem jest kompleks w Nyiregyhazie.Położony jest w pięknym kompleksie leśnym nad uroczym jeziorkiem.Kompleks składa się z Aqaparku i basenów otwartych.Bilet kosztuje około 30 zł na cały dzień.Jest basen olimpijski ,sztuczna rzeka,baseny dla dzieci,piękne baseny termalne z drink barem w środku,zjeżdżalnie.Teren basenów jest porośnięty starymi drzewami,jest dużo cienia,piękne zadbane trawniki i mnóstwo miejsca(zwłaszcza w tygodniu)Punktów gastronomicznych jest pod dostatkiem z dobrym i tanim jedzeniem.Poza tym w niewielkiej odległości od basenów jest jedno z najładniejszych Zoo parków na Węgrzech.
Nie bez znaczenia jest fakt że blisko jest do Tokaju(30 km) Jeden wieczór można spędzić w tym uroczym miasteczku przy lampce tokaju. Serdecznie zachęcam - przyjezdżajcie do Nyiregychazy.Aha! Cały kompleks jest po generalnym remoncie.Uśmiech
Witam Wszystkich mam takie pytanie wybieram się tam na początku lipca w 7 ,8 osób można jechac w ciemno czy rezerwować w cześniej noclegi a jak tak to prosze o jakies namiary
Odstąpię 2 pokoje w pensjonacie Tina w Sosto Furdo .Termin-28 VII- 7.VIII
Pokoje 4 osobowe.,warunki bardzo dobre, 5 minut do basenów.Kontakt tel.606128866
Z odstąpienia nie skorzystam bo wyjeżdżam w innym terminie (druga poł. sierpnia), ale czy możesz podać namiary do kontaktu na pensjonat? mail, storna? Byłeś tam już wcześniej? jakie warunki, polecasz?
Witam.
Wygląda na to, że przy kasach w Sóstógyógyfürdő czekać będzie niemiła niespodzianka. Ceny na 2013 rok poszły o 30% w górę. Zdziwiony
  • dorośli - 2900 HUF
  • dzieci do lat 3 - 100 HUF
  • dzieci 3-6 lat - 1900 HUF
  • ulgowe szkolne i studenckie do 24 lat oraz seniorzy 60+ - 2400 HUF

W cenie jest wejście do kąpieliska krytego Aquarius, ale czy to nie przesada z tą ceną? Dla mojej rodziny 2+2 wychodzi dokładnie 10100 HUF ~150PLN / dzień. Wow.
Warto wiedzieć planując wypoczynek.
Tydzień w Sóstógyógyfürdő to nie będzie tania impreza...

źródło: http://pl.sostort.hu/kapielisko-parkowe/
Zamierzam spędzić w pobliżu Sóstógyógyfürdő 8 lipcowych dni, z czego 3 na basenach, więc nieco taniej będzie kupić bilet na 3 wejścia. To i tak nietanio, ale zdecydowanie warto! W pobliżu jest też dużo tańsze, mniej popularne, moje ulubione kąpielisko w Hajdúnánás - i pewnie ze dwa razy tam pojedziemy.
Gdy myślę, że baseny na Węgrzech zdrożały, porównuję ich ceny (całodniowe) z cenami i ofertą w Polsce - i już mi lepiej Uśmiech ,czyli łatwiej pogodzić się z wydatkami w Sóstó.
witam ja jade poczatkiem lipca mozna jakies namiary naten pensjonat TINA
(20-06-2013, 15:40)soplica napisał(a): [ -> ]witam ja jade poczatkiem lipca mozna jakies namiary naten pensjonat TINA

Znalazłem coś takiego:
Tina Panzió
4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdo, Fürdo u. 63.
Tel.: 42/ 475-710
Fax:42/ 440-704
E-mail cím:mikobarbara@t-online.hu
http://www.sostoonline.hu/szallas/tina-p...27430.html
Niech potwierdzą Ci co tam byli.
Namiary się zgadzają.Nr kierunkowy +36.Mogę śmiało polecić ten pensjonat.Ale jest problem z miejscami.Był jeszcze wolny termin ,ale to rozmowa na tel .606128866
witam a czy ktoś wie cos wiecej o ''Era Apartman'' Nyíregyháza, Szivárvány ulica 64 ,moze ktos tam był ?