Forum Węgierskie

Pełna wersja: BARWINEK - HAJDUSZOBOSZLO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie

Temat zaczynany wielokrotnie Uśmiech pisze jednak bo sporo ostatni się mówi o trasie bez opłat przez Svidnik, Stropkov, Vranov, Trebisov, Sátoraljaújhely. Jak wygląda ten odcinek na słowacji? http://www.zjazdnost.sk/map/view.html na tej stronie niby piszą o tych remontach. Aczkolwiek... Pełna zamknięcie drogi I / 73 w sekcji Šarišský Štiavnik - Rakovčík powiat Świdnik, z powodu prac budowlanych. interesuje mnie ten fragment. Trzeba bedzie objeżdżać coś gdzieś ? czy na tej trasie ktorej podałem nie będize problemu?
Trasą jaką podałeś jeżdżę do Hajduszoboszlo kilkanaście lat i jeśli nią pojdziesz to o ten fragment drogi o który pytasz czyli Šarišský Štiavnik - Rakovčík nie bedziesz musiał się martwić. Ale jeszcze droga od granicy do Svidnika tez jest w remoncie jechałem w ostatnią niedziele i było kilka wahadeł ,jadąc w kierunku Stropkowa można ominąć te roboty odbijając w Krajnej Polanie w lewo dojażdżasz do drogi 575 w Makovcach odbijasz w prawo na Stropkov