Forum Węgierskie

Pełna wersja: Siófok Parking
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Uśmiech

Mimo, że w Siófoku byłem już wiele razy, to pierwszy raz w tym roku jadę samochodem.
Jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy by sprawdzić jak ma się sprawa płatnych parkingów w Siófoku.

W tym roku jadę do hotelu niedaleko głównego deptaku. Wiem, że po okolicy jest parę prywatnych płatnych parkingów w cenach około 5 euro / dobę. Hotel również proponuje podobną stawkę.

Sprawdzałem jednak na stronie Siófoku:
http://siofok.hu/hir/parkolasiszezon_2013_siofok
I cena za parkowanie na ulicy to 4000 HUF (~60zł) za tydzień.

Mam pytanie czy macie doświadczenie z parkowaniem w Siófoku? Czy jest możliwość zakupienia takiego wielodniowego biletu w parkomacie, czy też są jakieś specjalne punkty do ich zakupu? Ewentualnie czy znacie w miarę tani prywatny parking długoterminowy w Siófoku?
podepnę się pod temat......

znalazłem taką informację


[Obrazek: 111111.png]

[Obrazek: 2222222.png]


Díjköteles időszak szezonális üzemeltetésű parkolókban:
A zöld színnel jelzett fizető parkolókban 05.15. és 09.15. között hétfőtől vasárnapig 07,00-24,00 óráig kell várakozási díjat fizetni.
A sárga színű övezetben üzemelő Balaton parti szezonális parkolók 06.20. és 08.25. között hétfőtől vasárnapig 7:00 és 20:00 óra között díjkötelesek.




czy ktoś może wie, czy obszary zaznaczone na źółto są płatne już w maju (wtedy mam wyjazd)???
(17-04-2017, 22:03)LA4 napisał(a): [ -> ]podepnę się pod temat ... znalazłem taką informację
...
Díjköteles időszak szezonális üzemeltetésű parkolókban:
- A zöld színnel jelzett fizető parkolókban 05.15. és 09.15. között hétfőtől vasárnapig 07:00-24:00 óráig kell várakozási díjat fizetni.
- A sárga színű övezetben üzemelő Balaton parti szezonális parkolók 06.20. és 08.25. között hétfőtől vasárnapig 7:00 és 20:00 óra között díjkötelesek.


czy ktoś może wie, czy obszary zaznaczone na źółto są płatne już w maju (wtedy mam wyjazd)???

Obowiązek opłat na parkingach działających sezonowo:
- Na parkingach oznaczonych kolorem zielonym w okresie od 15. maja do 15. września, od godz. 07.oo do 24.oo należy płacić za postój począwszy od poniedziałku do niedzieli włącznie.
- W strefach, nad brzegiem Balatonu oznaczonych kolorem żółtym, na sezonowo czynnych parkingach obowiązek opłat jest od 20. czerwca do 25. sierpnia od godz. 07.oo do 20.oo począwszy od poniedziałku do niedzieli włącznie.