Forum Węgierskie

Pełna wersja: Nauka języka - pakiet startowy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
mam do Was prośbę. Widziałem już na forum wątek z najlepszymi podręcznikami do nauki węgierskiego. Zasugerowałem się pewnymi opiniami i zrobiłem już zakupy. Uśmiech Jednak do tej pory przy nauce języka zawsze korzystałem z dla mnie najskuteczniejszej metody czyli kontaktu z żywym słowem, rzucania się na głęboką wodę i otaczania się danym językiem na co dzień nawet jeśli na początku go nie rozumiem w najmniejszym nawet stopniu. Chciałbym prosić Was o zasugerowaniem, zalinkowanie takich filmów, audiobooków, muzyki, bajek, kanałów radiowych, i innych tym podobnych rzeczy z których Wy korzystaliście przy nauce lub po prostu słuchacie znając już ten język.

Z góry dziękuję. Oczko
Możesz sobie słuchać węgierskich stacji radiowych on line. Podaję stronę: http://www.popularis.hu/radio/mr3-bartok/. Wybierz sobie jakąś stację i naciśnij tę małą strzałkę (sorry, nie umiałam pozbyć się tych durnych reklam).
Flaga węgierska samouczek j.węgierskiego 1. 2. 3. stopnia + ćwiczenia > na dole strony,
(25-07-2015, 16:13)Sztasek napisał(a): [ -> ]Flaga węgierska samouczek j.węgierskiego 1. 2. 3. stopnia + ćwiczenia > na dole strony,

JEST TUTAJ