Forum Węgierskie

Pełna wersja: Tanie noclegi w Hajduszoboszlo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
witam ma ktos jakies aktualne kontakty na nocleg w poblizu basenow, prosze napisac na tutaj lub na pw
(24-07-2015, 11:28)wojti76 napisał(a): [ -> ]Podaj adres mailowy to Ci namiar wyślę bo tu nie będę reklamy robił. ;-)
Czy są jakieś szanse żeby znaleźć nocleg na miejscu w Hajduszo...? Czy lepiej się zabezpieczyć wcześniej?
Witam. Jak z tym noclegiem? Są jakieś tanie pokoje/domki dla pary? Ma ktoś narmiary?Pozdrawiam
Witam. Byłem w Hajduszo od 06.08 do 09.08 i nie rezerwowałem noclegu wcześniej, udało mi się znaleźć spanko w 10 min w samym Hajduszo. Dacie radę spokojnie w ciemno, tam ludzie stoją przy drogach i machają kluczami
(11-08-2017, 9:35)McMichael napisał(a): [ -> ]Witam. Byłem w Hajduszo od 06.08 do 09.08 i nie rezerwowałem noclegu wcześniej, udało mi się znaleźć spanko w 10 min w samym Hajduszo. Dacie radę spokojnie w ciemno, tam ludzie stoją przy drogach i machają kluczami

Weź pod uwagę, że jest długi weekend, a nawet dwa długie weekendy. Napisz raczej tak: ja byłem tydzień temu, udało się bez rezerwacji, jak będzie teraz nie wiem.
No właśnie zaczyna się długi weekend u nas a na Węgrzech też mają święto Dzień Św.Stefana patrona Węgier który obchodzą 20 sierpnia oraz Debreczynski Festiwal Kwiatów który ściąga wielu turystów do Hajduszoboszlo
Ok, zapomniałem o tym, więc proszę się nie sugerować
Przepraszam, że post pod postem, ale to nie tak, że "udało mi się", bo udaje mi się od lat załatwić spanie bez wcześniejszej rezerwacji. Tam po prostu w niemal każdym domu są pokoje do wynajęcia co pozwala turystom na szybkie znalezienie kwatery. Pozdrawiam
(11-08-2017, 11:12)McMichael napisał(a): [ -> ]Przepraszam, że post pod postem, ale to nie tak, że "udało mi się", bo udaje mi się od lat załatwić spanie bez wcześniejszej rezerwacji. Tam po prostu w niemal każdym domu są pokoje do wynajęcia co pozwala turystom na szybkie znalezienie kwatery. Pozdrawiam

Rozumiem, Ty wolisz jechać w ciemno i nie masz problemów z noclegiem, ale widziałem też inne sytuacje. Nie wyglądały tak fajnie, więc byłbym ostrożny z zachwalaniem jeżdżenia w ciemno bo " tam ludzie stoją przy drogach i machają kluczami". Tym bardziej, że poszukanie sobie noclegu nie przerasta przecież możliwości intelektualnych zwykłego człowieka. No chyba, że ktoś decyduje się w nocy, jedzie rano i nie ma MAŁYCH dzieci.
Ale tam serio stoją ludzie i machają kluczami, jeśli byłeś to o tym wiesz. Rozmowa nie ma sensu, jeśli ktoś się boi to niech rezerwuje wcześniej, ja to rozumiem i nie namawiam do jeżdżenia "w ciemno", ja tylko podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami co do kwater i stwierdzam, że nie ma problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie w czasie nie dłuższym niż 2 h. Pozdrawiam i miłych wakacji życzę
Stron: 1 2 3