Forum Węgierskie

Pełna wersja: Z 9 msc szkrabem do Hajduszoboszlo???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Może ktoś??
Może coś wie??

Mam pytanie czy woda w Hajduszoboszlo w basenach jest chlorowana??
Mam 9 miesięczną córeczkę chcemy ją zabrać na baseny termalne do Hajduszoboszlo. Generalnie młoda pływa od 5 miesiąca, ale nie wiem jak z tą wodą. Czy tam są napisane przy basenach informacje czy taki maluch może wchodzić i na ile?? Znalazłam tylko skład tej wody i to że jest schładzana. Nie daje mi to spokoju czy będziemy mogły się pluskać razem. Czy wszystkie baseny są lecznicze i mają ten sam skład wody?


Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś coś wie :-)

Pozdrawiam Nina
Czesc Nina

Z tego co pamiętam przy basenach są tabliczki w jakim wieku dzieci mogą się kąpać.
ile czasu? takie tabliczki są tylko przy basenach pod dachem tych typowo leczniczych gdzie temperatura jest 38 st.

Dla dzieci w 2 brodzikach i 1 basenie do 150 cm jest woda hmmm "brązowa" (termiczna) ciepła która wydaje mi się nie chlorowana.
Rwąca rzeka i basen do niej przyległy, kąpielisko śródziemnomorskie i basen "olimpijski" posiadają wodę przeźroczystą która może być chlorowana lub ozonowana.

Piszę wyłącznie o basenach do pływania bo reszta jest basenami siedzącymi nie licząc "sztucznej fali" która od czasu do czasu staje się basenem skaczącym Oczko
Są baseneny dla dzieci i śmiało tam możesz się pluskać mój młodszy synek w tamtym roku miał 6 tygodni jak zażywał kąpieli w Hajduszoboszlo teraz też tu jesteśmy i wczoraj połowę dnia przesiedzieli w wodzie tylko do basenów z najcieplejszą wodą można wchodź od 14 roku życia i przy takim basenie jest tabliczka informująca
Ślicznie wam dziekuje za rozwianie mych wątpliwości:-)
pozdrawiam