Forum Węgierskie

Pełna wersja: Balaton północny 2 dorosłe osoby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, chciałam zapytać o nocleg w tej części Węgier. Lecimy samolotem do Budapesztu i stamtąd -pociągiem? autokarem? nad Balaton Pn. Pozdrawiam
katarzyna
(22-07-2015, 21:02)kitipury napisał(a): [ -> ]Lecimy samolotem do Budapesztu i stamtąd -pociągiem? autokarem? nad Balaton Pn...

Balaton Pn Zdziwiony to kilkadziesiąt km ... najwygodniej i bez przesiadki pociągiem z dworca Budapest-Déli
(23-07-2015, 7:44)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(22-07-2015, 21:02)kitipury napisał(a): [ -> ]Lecimy samolotem do Budapesztu i stamtąd -pociągiem? autokarem? nad Balaton Pn...

Balaton Pn Zdziwiony to kilkadziesiąt km ... najwygodniej i bez przesiadki pociągiem z dworca Budapest-Déli

(23-07-2015, 8:14)kitipury napisał(a): [ -> ]
(23-07-2015, 7:44)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(22-07-2015, 21:02)kitipury napisał(a): [ -> ]Lecimy samolotem do Budapesztu i stamtąd -pociągiem? autokarem? nad Balaton Pn...

Balaton Pn Zdziwiony to kilkadziesiąt km ... najwygodniej i bez przesiadki pociągiem z dworca Budapest-Déli
Dziękuję
(23-07-2015, 8:14)kitipury napisał(a): [ -> ]
Dziękuję

Jeśli jeszcze coś, to pisz śmiało ... pomożemy Uśmiech
to jak ktoś może jeszcze pomóc Uśmiech to poproszę o informacje o noclegach miejscowość: Badacsony. Sprawdzałam na booking.com, ale ceny wysokie...
(23-07-2015, 13:01)kitipury napisał(a): [ -> ]to jak ktoś może jeszcze pomóc Uśmiech to poproszę o informacje o noclegach miejscowość: Badacsony. Sprawdzałam na booking.com, ale ceny wysokie...

Zerknij tutaj.
Ciężko jest czegoś szukać po omacku. Jakiś poziom cen i okres pobytu by się przydał.
dzięki wielkie. Poszukam, a jeśli chodzi o informacje: dla 2 osób, nie hotel-moloch;-), może być skromnie, ale czystko, ważne: własna łazienka, kuchnia też by się ewentualnie przydała.

Jeśli ta miejscowość to nie najlepszy pomysł też proszę o radę.
Uwagi: nie jedziemy samochodem, sporo chodzimy,a le np 10 km z domku nad Balaton to byłoby sporo na codzienny spacer

jeździmy rowerami,ale nie wiem, jak z wypożyczaniem (i ile kosztuje)
(23-07-2015, 14:31)kitipury napisał(a): [ -> ]dzięki wielkie. Poszukam, a jeśli chodzi o informacje: dla 2 osób, nie hotel-moloch;-), może być skromnie, ale czystko, ważne: własna łazienka, kuchnia też by się ewentualnie przydała...
...jeździmy rowerami,ale nie wiem, jak z wypożyczaniem (i ile kosztuje)

Badacsony to bardzo fajne miejsce... polecam. Uśmiech
Wypozyczalnia rowerów: midiTOURIST, Badacsony, Park u.53.
Uśmiech super, dziękuję Ci. Jeśli chodzi o nocleg znalazłam coś takiego na helkatours, bo inne noclegi an tej stronie i w tej miejscowości są dla większej ilości osób (przy mniejszej cena zostaje taka sama).

Czy ktoś tu był albo może polecić inny nocleg?
http://helkatours.hu/place/469/wegry_bal...c_u_wladka
To miejsce wygląda podobnie:

link do Google Street

Oczywiście widok z drugiej strony.
Stron: 1 2