Forum Węgierskie

Pełna wersja: Nowy Sącz - Eger (przez Słowacje)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
i na 100% nie ma tam płatnych dróg? bo czytałem że teraz dużo się pozmieniało od 2015 na węgrzech

Czy ta droga E71 od granicy na wegrzech do Miszkolca nie jest płatna?
Wytyczyłem Ci trase tak abyś je ominą musisz uwarzać w Preszowie abyś nie pojechał prosto na autostradkę a w pore odbił na droge nr 68 a potem za Koszycami nie wpakował się na ekspresówke R-4 no i na Węgrzech musisz przejechać przez Miszkolc drogą nr 3 a nie obodnicą autostradową
Za dużo chrzanienia się z tym omijaniem. W końcu to urlop a wrócić też trzeba. Ja chcę przez Budapeszt to winietka węgierska nawet mocno się przyda. A wtedy słowacka znowu też.
Fakt, że irytujące to jest, że nie powstała jedna, konkretne, całkowiecie ekspresowa trasa z PL na HUN. Ale z kolei warto zauważyć, ż Słowacy i Węgrzy robią drogi wpierw pod siebie, odwrotnie niż dzieje się to w Polsce. No i winietki, a nie durne bramki i wysokie opłaty za przejazd.

Warto stanąć po drodze w Bardejowie i pochodzić po starówce?
Sympatyczne miasteczko, już opisywane na forum.
(25-07-2015, 10:37)bartoszb napisał(a): [ -> ]Za dużo chrzanienia się z tym omijaniem...

+1.
Przestałem odpisywać na posty szukających oszczędności, bo parę razy widziałem w nocy pod Preszowem rozsmarowane auta z PL bo w ostatniej chwili odbijały na 68.
Dla kilku euro Zdziwiony

Jeżeli ktoś się już koniecznie upiera to lepszym rozwiązaniem jest porządna navi z funkcją omijania dróg płatnych. Jak sprawdzam na tomtomie to pokazuje bez pudła.
(24-07-2015, 22:47)gagatek napisał(a): [ -> ]Czy ta droga E71 od granicy na wegrzech do Miszkolca nie jest płatna?

Droga E71 (pospolicie nr.3) na całej swojej długości nie jest płatna dla pojazdów o masie <3,5T !
Uwaga ! Remont nawierzchni oraz 3 mostów na trasie Tornala - Banreve, ustawione sygnalizatory, wprowadzony ruch wahadłowy ale idzie dość płynnie.
Uwaga na czarną nieoznakowaną skodę lub opla na słowackich numerach na trasie Tornala - Roźnava - słowackie policaje Uśmiech
Dzięki wojti76, co prawda skorzystałem z Twojej trasy ale jednak zakupiłem winiete na węgrzech bo troch wycykałem!Uśmiech Ale już jestem w domu objechałem, było bardzo przyjemnie tyle że pogoda akurat nie dopisałaUśmiech
(28-07-2015, 20:46)gagatek napisał(a): [ -> ]Dzięki wojti76, co prawda skorzystałem z Twojej trasy ale jednak zakupiłem winiete na węgrzech bo troch wycykałem!Uśmiech Ale już jestem w domu objechałem, było bardzo przyjemnie tyle że pogoda akurat nie dopisałaUśmiech

Ciesze się ze mogłem Ci pomóc, winietka na Węgrzech to nie majątek a przynajmniej byłes spokojniejszy podczas podróży Uśmiech A z pogoodą jak to z pogodą czasami nie jest taka jaką byśmy chcieli ale u naszych bratanków przynajmniej jest ciepła woda w basenach Uśmiech
no i dobre tanie winkoUśmiech
Stron: 1 2