Forum Węgierskie

Pełna wersja: Legitymacja polskiego emeryta a zniżki na baseny termalne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Czy Polak z polską legitymacją emeryta lub rencisty łapie się na zniżki na baseny termalne? Zauwazyłem, że np w Bogacs taka zniżka w cenniku występuje.

Pozdrawiam
Paweł
Tego lata do basenów termalnych w Siofok wchodziła ze mną emerytka z Polski. Wchodziła na cały dzień z wnukiem i wytłumaczyła pokazując palcem na cennik, że jest emerytką, a wnuczek uczniem. Nie sprawdzono im żadnych dokumentów. Mało tego, z cennika wynikało, że po uznaniu zniżek powinni łącznie zapłacić 3900, a zapłacili 2900. Nie wiem i emerytka też nie wie, dlaczego tak mało zapłacili. Wychodziliśmy po prawie całym dniu i nie musiała nic dopłacać.
(29-07-2015, 20:30)mwm napisał(a): [ -> ]Tego lata do basenów termalnych w Siofok wchodziła ze mną emerytka z Polski. Wchodziła na cały dzień z wnukiem i wytłumaczyła pokazując palcem na cennik, że jest emerytką, a wnuczek uczniem. Nie sprawdzono im żadnych dokumentów. Mało tego, z cennika wynikało, że po uznaniu zniżek powinni łącznie zapłacić 3900, a zapłacili 2900. Nie wiem i emerytka też nie wie, dlaczego tak mało zapłacili. Wychodziliśmy po prawie całym dniu i nie musiała nic dopłacać.

zniżkowe bilety:
- emeryt 1300
- szkolny 1600
Super, tyle tylko że chyba ta pani wyglądała na emerytkę Uśmiech Ja na emeryta, choć nim jestem nie chwaląc się nie wyglądam. Dlatego też zastanawiam się czy moja legitymacja, która jest w języku polskim będzie chonorowana.
pozdrawiam
Paweł
(30-07-2015, 11:12)reflex1 napisał(a): [ -> ]... zastanawiam się czy moja legitymacja, która jest w języku polskim będzie chonorowana.

Przy kupnie wejściówki pokaż legitkę i powiedz "niugdijosz" ... Oczko
Dzięki jutro przetestuje czy działa i dam znać ?