Forum Węgierskie

Pełna wersja: GRA: Co to za miejsce?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(09-09-2012, 22:23)andrasz napisał(a): [ -> ]A poniżej kolejna zagadka Szeroki uśmiech Tym razem coś prostego...
[Obrazek: gdzies.jpg]

O, tu mamy to tajemnicze drugie. Jeśli szazszorszep odwiedzi forum, to prosimy o podpowiedź.

Mnie się kojarzy z dachem dworca Nyugati... Zdecydowanie potrzebujemy podpowiedzi w tym temacie.
Nie Tobie jednej i nie Ty jedna się w tym mylisz, niestety...
a propos tajemniczej zagadki: mi przypomina to palmiarnię we Wiedniu więc idąc tym śladem wnioskuję, że może to być ogród botaniczny Fuveszkert przy Illes utca. Ale czy jestem tym szczęśliwcem, który odgadł zagadkę? Zdziwiony
(11-09-2012, 20:07)Kaya_W napisał(a): [ -> ]a propos tajemniczej zagadki: mi przypomina to palmiarnię we Wiedniu

Nic dziwnego, że nie mogliśmy znaleźć odpowiedzi. To jest szklarnia palmowa przy pałacu Schönbrunn w Wiedniu Szeroki uśmiech Na dowód:

[Obrazek: 73fnye.jpg]

százszorszép ładnie nas załatwiła Język


Brawo, Kaya_W! Zagadka w końcu rozwikłana! Uśmiech Wrzuć kolejną. Tym razem może nieco bardziej związaną z Węgrami Oczko
Köszi, köszi!

Tak mi się wydawało, aczkolwiek to jest w końcu forum węgierskie a nie wiedeńskie Oczko

No to teraz moja zagadka z serii łatwych acz na spostrzegawczość:

[Obrazek: img01902h.jpg]
Most Megyeri Uśmiech

[Obrazek: 1fu4xw.jpg]

A ten spodek?
Hala László Pappa w Budapeszcie.
Punkt dla moziba!
Moja zaległa zagadka:

[Obrazek: aa68g.jpg]
Jeż znad bramy niedaleko hotelu na Zamku w Budzie. Dokładnie: Hess András tér 3. Ale w życiu bym nie zgadał, gdyby nie Internet Uśmiech Zaraz czegoś poszukam...