Forum Węgierskie

Pełna wersja: Ankieta o kąpieliskach na Węgrzech - praca mgr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nazywam się Klaudia Kotyńska. Jestem studentką na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Przygotowuję pracę magisterska dotyczącą oceny funkcjonowania kąpielisk termalnych na Węgrzech wśród Polaków.
Poniższa ankieta jest anonimowa. Udzielone odpowiedzi posłużą mi wyłącznie do napisania pracy magisterskiej.
Zwracam się z prośbą o szczere odpowiedzi, które pozwolą mi na zebranie potrzebnych mi informacji do napisania pracy.
Ankieta składa się z 17 pytań i metryczki. Skierowana jest do osób pełnoletnich narodowości polskiej.

link: http://www.ankietaplus.pl/s/82343UWY
Dziękuję za wypełnienia Uśmiech Dzięki Wam ma najwięcej odpowiedzi od Was właśnie wśród osób, które jeżdżą do kąpielisk na Węgrzech Uśmiech Jeśli ktoś jest w stanie prosiłabym o przekazanie linka do ankiety także swoim znajomym, chciałabym poznać opinię jak największej ilości osób Uśmiech Jeśli tylko dostanę zgodę promotora i praca będzie zatwierdzona napiszę tutaj wyniki badań Uśmiech Bo pewnie sami jesteście ciekawi jak się sytuacja kształtuje Uśmiech Pozdrawiam
Pozostało mi do zrobienia dosłownie 12 ankiet, dlatego mam gorącą prośbę do Was jeśli macie osoby, w swoim otoczeniu, które też jeżdżą na baseny termalne na Węgrzech a nie wypełniali jeszcze ankiety proszę podeślijcie im link. Chcę jak najszybciej zakończyć badania a tak niewiele mi zostało. Będę też miała troszkę ankiet wypełnianych ręcznie ale niewiele. Dziękuję z góryPiwo