Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hotele przyjazne dorosłym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wśród gości hotelowych, również na Węgrzech, pojawiły się oczekiwania wypoczynku w ciszy i spokoju bez dziecięcych krzyków i głośno reagujących na nie rodziców.
Są już hotele, które wyszły naprzeciw takim oczekiwaniom - hotele przyjazne dorosłym. Często granica dorosłości to ukończenie 16 roku życia.
Pierwszym hotelem tego typu na Węgrzech był Imola Hotel Platán w Egerze.
W Europie najwięcej takich hoteli powstaje w Niemczech, Austrii i Danii.
Prawa rynku - jeśli jest zapotrzebowanie na towar/usługę, to i dostawca migiem się znajdzie. Sam pisałem, że lubię luz na kąpielisku, i żeby dzieci nie psikały z pistoletów po oczach i uszach. Jeśli jednak tak się dzieje, to mają prawo, staram się sam usunąć z niebezpiecznego miejsca. Natomiast myślę, że wrzeszczącemu bez powodu dziecku potrafiłbym zwrócić uwagę, a hałaśliwi dorośli (z dziećmi czy bez) - to już żenada.

(11-01-2016, 12:03)Waldek napisał(a): [ -> ]W Europie najwięcej takich h0teli powstaje w Niemczech, Austrii i Danii.

Jestem pewien na 100%, że ma to bezpośredni związek z gwałtownym zapotrzebowaniem na imigrantów w tych krajach. Przypuszczam, że najmniej tolerują dzieci osoby, które ich same nigdy nie miały.
Tutaj coś o Szwecji. Długie, ale warto doczytać do końca, a wnioski są ponure. Nie lubię zbytnio Szwedów za potop, ale aż tak źle im nie życzyłem.
Wirtualna Polonia