Forum Węgierskie

Pełna wersja: Droga przez Rumunię
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jadąc do Ruminii i jeśli jest w planie nocleg`na Ukrainie, to nocować`najlepiej w Czerniowcach. To przepiękne miasto i jednocześnie stolica północnej Bukowiny. Czerniowce to "mały Wiedeń" i przepiękne miasto, zawłaszcza na wiosnę i początku lata. Kilka lat temu spędziliśmy tam ostatnie dni roku... i 2-razy witaliśmy Nowy Rok. Uśmiech
Noclegi`w hotelu Koral w Czerniowcach, polecam... spaliśmy 3 razy, w tym roku też w planie.
PS. Jakieś 8-9 lat temu spaliśmy w hotelu Turist, obecnie nie znam jego kondycji.
(07-02-2016, 16:08)HelenaWilla napisał(a): [ -> ]Lubię to miejsce naprawdę

... o które miejsce chodzi ...
(23-01-2016, 16:21)Simon napisał(a): [ -> ]1. droga Iacobeni - Borsa bardzo warto zobaczyć, najlepsze widoki są przy przełęczy Prislop (1416 m.n.p.m)

i na mapie i z internetu wynika, że droga jest w bardzo kiepskim stanie. Jak to wygląda naprawdę? Bo na zdjęciach na google maps nie tak źle...
(09-02-2016, 15:09)Pudelek napisał(a): [ -> ]
(23-01-2016, 16:21)Simon napisał(a): [ -> ]1. droga Iacobeni - Borsa bardzo warto zobaczyć, najlepsze widoki są przy przełęczy Prislop (1416 m.n.p.m)

i na mapie i z internetu wynika, że droga jest w bardzo kiepskim stanie. Jak to wygląda naprawdę? Bo na zdjęciach na google maps nie tak źle...
Ta droga to jest dla mnie zagadka.
Jechałem tam 09.2014 w kierunku na Syhot Marmaroski i była tragiczna - jazda 20kmh i kluczenie wśród głębokich dziur.
Ale, z drugiej strony, mijałem ekipę łatającą te dziury i w dolnej części faktycznie dziury były załatane, tylko w górę tragedia.
Od tego czasu stan drogi pokazywany na tej stronie
http://forum.peundemerg.ro/index.php?topic=199.0
się nie zmienił.
Czyżby nie dokończyli łatania?
Hmmm...
A może po prostu zaklasyfikowali ją jako złą bo to łatanie to nie remont?
W końcu odcinek Cimpulung-Iacobeni ma ten sam kolor a wspominam go jako o 2 klasy lepszy choć też kiepski, ale bez tych dziur-pułapek.

Przetestuj i opisz Oczko
też widziałem tą mapę. Ale czytałem opisy ludzi jeżdżących tą trasą i nie wspominali, aby było tam źle lub tragicznie. Na google maps street map pokazuje, że nie jest pierwszej świeżości, ale jakiś ogromnych dziur nie ma.

Gdybym jechał tą trasą to w dniu, kiedy mam przebyć sporo kilometrów, więc wolałbym nie testować dziur Oczko
jak jechalismy 21.04.2015, to jakichs strasznych dziur nie bylo... pisalem o tym tutaj: http://zamiedzaidalej.blogspot.com/2015/...-dnia.html
(10-02-2016, 20:47)Simon napisał(a): [ -> ]jak jechalismy 21.04.2015, to jakichs strasznych dziur nie bylo... pisalem o tym tutaj: http://zamiedzaidalej.blogspot.com/2015/...-dnia.html
yhy...Oczko
"Wspinamy się autem coraz wyżej, droga jest dziurawa i wąska"
dziurawa i wąska to brzmi lepiej niż "fatalny stan, dziury wielkie jak kamienie" Szeroki uśmiech
(11-02-2016, 1:59)Pudelek napisał(a): [ -> ]dziurawa i wąska to brzmi lepiej niż "fatalny stan, dziury wielkie jak kamienie" Szeroki uśmiech
Brzmi lepiej, ale i wrażenia kierowcy są inne niż pasażera Język
Mam nadzieję że najgłębsze kratery załatali.
Autostrada to to nigdy nie była.
Będzie dobrze, opisz wrażenia Szeroki uśmiech
nie no, da sie przezyc! Jak jechalismy niska, 15-letnia osobowka, to bylo nawet spoko! Szeroki uśmiech
Stron: 1 2 3