Forum Węgierskie

Pełna wersja: Baseny termalne we wschodnich Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Byłem w NB ze sześć razy, ale nie miałem żadnych zajść z Cyganami. Na kąpielisku jest bufet, nic szczególnego, w mieście szczerze polecam Hardi Csarda (w połowie drogi od ronda w kierunku Tesco (od kąpieliska to 2-km).
(14-03-2016, 22:28)eplus napisał(a): [ -> ]Byłem w NB ze sześć razy, ale nie miałem żadnych zajść z Cyganami...

... w Nyrbator funkcjonuje Dyrekcja i Placówka Straży Granicznej !
może trzyma ich w ryzach? Szeroki uśmiech Pytam, bo do lokali chodzę zazwyczaj pod koniec dnia i wracam po zmroku, to wygląda na główny minus kempingu - w sensie brak jakiejś knajpy, nie Cyganie Oczko

Po rozkładzie wymienionych wcześniej cygańskich ulic już wiem czemu wszystkie knajpy są na południe od linii kolejowej Szeroki uśmiech
Grillowanie na kempingu to przecież nasz sport narodowy! W Sarospataku w weekendy do każdego gniazdka włączony jest przedłużacz z 4 gniazdkami, do każdego gniazdka tego przedłużacza kolejny przedłużacz z czterema gniazdami, a dalej 4 grille elektryczne albo czajniki, co chwilę gaśnie światło i ktoś idzie załączyć bezpiecznik !
Uśmiech Uśmiech
lubię grillować ale u siebie na działce Szeroki uśmiech Jeśli jadę gdzieś za granicę, to wolę zjeść sobie coś miejscowego w lokalu Uśmiech Co prawda ostatnio w Szwecji złamałem tą zasadę i urządziliśmy sobie jednorazowego grilla, ale tam ceny w lokalach zdecydowanie nie zachęcają do odwiedzin Oczko
Podbiję temat - w sobotę wyjeżdżam do Nyirbator Uśmiech Czy oprócz wspomnianego tutaj Hardi Csarda są w mieście jakieś miejsca ze smacznym jedzeniem? Uśmiech
(01-08-2016, 18:15)Pudelek napisał(a): [ -> ]Podbiję temat - w sobotę wyjeżdżam do Nyirbator Uśmiech Czy oprócz wspomnianego tutaj Hardi Csarda są w mieście jakieś miejsca ze smacznym jedzeniem? Uśmiech

Kakukk Étterem - Nyírbátor Szabadság tér 21. > http://kakukketterem.hu/ Uśmiech

Burrito Gyros és Hamburger - Nyírbátor, Szentvér Utca 1.
Csekő Kávéház - Nyírbátor, Bajcsy-Zsilinszky u. 62.
Club Bowling 34 - Nyírbátor, Pócsi út 94.
Lion Cafe és Bisztró - Nyírbátor, Ady Endre út 13.
Napsugár Kávézó - Nyírbátor, Zrínyi utca 15.
Pięknie podziekował Uśmiech
Wróciłem wczoraj z wojaży które zacząłem właśnie w Nyirbator Uśmiech Kemping faktycznie fajny, zwłaszcza wstęp na baseny w cenie Szeroki uśmiech Tyle tylko, że nikt nie powiedział, że trzeba codziennie go aktywować wejściem przez główną bramą Szeroki uśmiech Minusy widzę tam dwa - stosunkowo daleko od miasta oraz spora ilość ludzi z Polski z których nie wszyscy potrafili zrozumieć, iż nie są na kempingu sami. Zwłaszcza Rzeszów i okolice dawał się we znaki w nocy...

Sama miejscowość sympatyczna. Migrantów nie widać Oczko Cyganie wyleźli w centrum dopiero w poniedziałek rano do sklepów. Mieliśmy jednak pecha z jedzeniem - w sobotę wszystkie restauracje były albo zamknięte albo zajęte przez wesela. Z hamburgerów zrezygnowaliśmy z premedytacją, mogę je zjeść u siebie Oczko Wylądowaliśmy w końcu w spelunce na palince i piwie za jakieś 2,2 złotych za 0,4 Oczko W niedzielę udaliśmy się do polecanej przez eplusa knajpy niedaleko Tesco, która miała być czynna do 20-22 (specjalnie przebiegłem się tam wcześniej zobaczyć), ale przed 19-tą już ją zamykali. Ostatecznie zjedliśmy w lodziarni, która serwowała też normalne jedzenie i była czynna w normalnych godzinach.
Planuję właśnie objazdówkę po Siedmiogrodzie, z wjazdem do Rumunii w okolicach Debreczyna i wyjazdem w okolicach Segedynu.

Zastanawiam się nad Makó (termy Hagymatikum). Położenie koło Segedynu, dobre na relaks w drodze z/do Czarnogóry/Bułgarii/Rumunii.
Na pierwszy rzut oka fajnie wygląda basen pływacki, 33 m długości... ale potem patrzę i tylko 1 m głębokości, a w ogóle najgłębsze co tam mają to 1,2 m - tak wynika z ichniej strony WWW. Był tam może ktoś z "naszych" i wyrobił sobie zdanie?
Stron: 1 2 3 4