Forum Węgierskie

Pełna wersja: Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(17-02-2018, 21:12)oldman58 napisał(a): [ -> ]Czy może ktoś ma w miarę świeżą informację na temat przejezdności dróg na Słowacji na odcinku Barwinek - Sato.......? Interesuje mnie na przykład skrót w okolicach Vranowa.
Jeżeli nikt nie był ostatnio, to ja i tak pojadę Uśmiech

Jechałem tamtędy jakieś 2 tyg temu. Cała trasa, łącznie ze skrótem bez utrudnień. Wydaje mi się tylko, że po zimie droga zrobiła się trochę bardziej nierówna na niektórych odcinkach...
Mam nadzieję, że to efekt mrozu a nie dziury Uśmiech
Szanowni forumowicze jeżdżący trasą Szeged - Sahy - M5, M0, M2, 2.
Jak realnie wygląda sprawa korków na tej trasie?
Według utinfomr.hu odcinek M2 w okolicach Vác'u jest w kilku miejscach 
zajęty przez roboty drogowe.
Jak to wygląda w rzeczywistości? Czy jest sens wjeżdżać do Budapesztu i dalej jechać 2 na północ,
czy "zysk" czasu jest niewielki w stosunku jazdy przez M2 i lepiej nie zjeżdżać z autostrady?
(18-06-2018, 21:04)Waldek napisał(a): [ -> ]Szanowni forumowicze jeżdżący trasą Szeged - Sahy - M5, M0, M2, 2.
Jak realnie wygląda sprawa korków na tej trasie? (...)

Rzadki przypadek kiedy sam sobie odpowiadam.
Wysłałem maila do Utinformu i po około 30 minutach dostałem odpowiedź od dyżurnego dyspozytora . Według jego opinii w okolicach Vác'u rzeczywiście tworzą się korki.
W godzinach przedpołudniowych w kierunku Budapesztu, po południu w kierunku Vác'u.
Należy liczyć się z wydłużeniem czasu przejazdu o około 20 - 25 minut.
Jeszcze jedna ważna informacja - telefon do dyspozytora Utinform +36 1 336 2400. Czynny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.
Jeśli wjedziesz na Węgry we wczesnych godzinach porannych (ok. 4-4.3o) da sie normalnie przejechać cały Budapeszt.
Witam, czy na trasie Nowy Sącz - Piwniczna - Lubowla -Poprad - Rożniawa -Tornala - Banreve - Eger są utrudnienia, ewentualnie roboty drogowe ?
Mam pytanie o odcinek od granicy - Kechnec w stronę Miszkolca. Na mapach pokazuje mi  zamkniętą E 71 i objazd na oko ok.30 km. Czy tam może być problem z przejazdem. Wyjeżdżam jutro po pracy i nie wiem czy tam nie utkniemy.
Jechałem tą drogą w połowie lipca na tym odcinku trwają pracę przy budowie autostrady były zwężenia ograniczenia prędkości informacje i wyjeździe aut z budowy. Ruch samochodów zwłaszcza ciężarowych na tej trasie jest dosyć duży więc źle wspominam jazdę tamtędy, kolumny tirów i prędkość 40-60.Nie wiem skąd jedziesz ale jeśli od Barwinka to chyba lepiej  pojechać Stropkov, Vranov, Trebisov, Slovenskie Nove Mesto
Dziękuję za informację. Muszę się teraz zastanowić nad trasą.
Czy w tym roku Budapeszt zawalony jest robotami drogowymi jak w ub.roku na obwodnicy ,na trasie na M5 , M6
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10