Forum Węgierskie

Pełna wersja: Baseny w Tiszaujvaros
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Na stronie internetowej hotelu pisze,że wstep na baseny jest wliczony w cenę noclegu.Hotel poza basenami 5 minut spacerkiem.
witam, jaki jest wstęp na baseny ? czy za dzieci do 3 lat jest wejście za darmo czy płatne ?
(29-07-2014, 22:17)sabina napisał(a): [ -> ]witam, jaki jest wstęp na baseny ? czy za dzieci do 3 lat jest wejście za darmo czy płatne ?

Z reguły, wstęp dla dzieci do lat 3 jest bezpłatny wszędzie!
to jak rusza ktoś tutaj w ten weekend? na taka pogodę czekałem Szeroki uśmiech, ruszamy po 12 tej w nocy bo mamy marne 344km do celu

http://www.meteoprog.pl/pl/review/Tiszaujvaros/



s
ah w końcu poniedziałek może uda sie dzisiaj pozjeżdżać nie bijąc się o ponton, wprowadzenie dodatkowej opłaty za zjeżdżalnie 300ft za osobę na cały dzień nic nie pomogło Język


s
Jesteś na miejscu? Jak jest z noclegami w pobliżu? Jakieś ceny dla 2+1?
w hotelu termal i w domkach na przeciw basenów nie ma miejsc, tylko miejsca na polu namiotowym

s
Cześć.
Wróciłem z Tiszaujvaros w zeszłym tygodniu.
Fakt, że byliśmy w środku tygodnia (3 dni). Syn jak tylko miał ochotę to brał kółko/ ponton i jeździł non stop. Bez czekania, bez przerw Uśmiech
Jeździł tak długo aż się zmęczył. Największy luz z rańca i pod koniec dnia.
Dzięki "soma". Czyli trzeba szukać prywatnych kwater lub coś w okolicy?
Witam serdecznie.Wybieram się w dniach 25 do 29 sierpnia 2014 r. do miejscowości Tiszaujvaros na termal camping (poniżej podaję link). Mam rezerwacje na 2 domki 3 i 4 osobowy. Niestety kolega się dzisiaj wycofał ( sprawy rodzinne ) i pozostała mi rezerwacja na domek dla 4 osób. Koszt wynajmu na 4 noce + wstęp na baseny to 66000 forintów co w przybliżeniu daje 910 złoty. Chetnych proszę o kontak mailowy plusz01@wp.pl http://www.termal.tujvaros.hu/index.php?...23&lang=en
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18