Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hurtownia spożywcza - Miskolc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam, chciałabym żebyście mi pomogliUśmiech wybieram się do Miszkolc żeby znaleźć hurtownię spożywczą i kupić kilka rzeczy do moich delikatesów żeby stworzyć "róg węgierski" Uśmiech podpowiedzcie proszę gdzie najlepiej kupować takie rzeczy jak turorudi, salami, kiszonki, (spożywka) ...no i oczywiście, żeby fakturę można było wziąć Uśmiech pozdrawiam
Na wjeździe do Miskolca od strony Polski jest po lewej taka hala, Metro czy tak jakoś, jest to chyba to samo albo podobne, co u nas Makro. Raz tam się zapuściłem po coś do picia, ale nie miałem karty, co się okazało przy kasie. Ktoś z Węgrów chciał mi nawet pomóc biorąc to co przyniosłem, na swój rachunek, ale nie miałem też jakiegoś wydruku ze stoiska czy cenówki tej wody czy soku, niezbyt kumałem o co chodzi i nie umiałem odpowiedzieć, więc wyszedłem z niczym.
Zdaję sobie sprawę, że nasze Makro nie jest żadną rewelacją, ale z drugiej strony formuła supermarketu samoobsługowego może być atrakcyjna, jeśli się nie zna języka.
Ha, ha, ha, my też tam zapuściliśmy się, przy kasie chcieli kartę, ale jak nie mogliśmy się dogadać, to kasjerka wyciągnęła swoją i udało się zrobić zakupy WinoWinoWino
Bardzo ładny gest pani kasjerki.

Chyba trzeba będzie zatroszczyć się o przechodnią kartę forumowa Oczko
(27-01-2017, 22:17)fvg napisał(a): [ -> ]Bardzo ładny gest pani kasjerki.

Chyba trzeba będzie zatroszczyć się o przechodnią kartę forumowa Oczko

Wystarczy odwiedzić Biuro Obsługi Klienta i podać dane osobowe. Uśmiech
Co prawda na początku istnienia Makro trzeba było "mieć firmę" ale i wówczas rejestrowali indywidualnych klientów. A tak swoją drogą z 10 - 15 lat temu gdy nie było Biedronek, Tesco czy innych supermarketów, Makro to był tani sklep (hurtownia). Aktualnie te same produkty mam tańsze np. w Auchanie obok Oczko