Forum Węgierskie

Pełna wersja: Przedstawiciel Handlowy Niczuk Metall-PL Spółka Jawna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W związku z dynamicznym rozwojem , firma produkcyjna Niczuk Metall-PL działająca ponad 40 lat w branży metalowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
nr ref PH/W/04/2017
Miejsce pracy: Budapeszt


Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa : systemy zamocowań; budowanie długoterminowych relacji biznesowych z dystrybutorami, wykonawcami, stałe monitorowanie runku inwestycji budowlanych.


Oczekujemy:
znajomości rynku i branży instalacyjno – budowlanej w całym procesie inwestycyjnym:inwestor , projektant , dystrybutor, wykonawca.
wykształcenia technicznego, preferowane budowlane
doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych
wiedzy i umiejętności doradczych w zakresie instalacji
prowadzenie prezentacji, szkoleń i doradztwa dla klientów firmy
umiejętność organizacji pracy , dyspozycyjności
znajomości obsługi komputera
prawa jazdy kat.B

Proponujemy:
pracę w stabilnej firmie
motywujące wynagrodzenie
niezbędne narzędzia pracy
możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@niczuk.pl lub o kontakt telefoniczny pod numer 882 049 796.


OŚWIADCZENIE
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm).”
Kandydatów informujemy, że administratorem ich danych osobowych jest „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, oraz o przysługujących na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i dobrowolności podania danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na które aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Niczuk Metal – PL Spółka Jawna w Wilimowie dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”