Forum Węgierskie

Pełna wersja: Pogaduchy - luźna dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Temat o wszystkim i o niczym Oczko Zapraszam do rozmowy.



Jak wrażenia po Euro? Uśmiech Mnie szkoda Włochów... wyeliminować Anglię, Niemców i odpaść tracąc cztery bramki Smutek Dobrze, że chociaż Balotelli się odnalazł Szeroki uśmiech
Jak tam, potrzebna podpowiedź w forumowej zgadywance? Oczko
(02-07-2012, 19:40)fvg napisał(a): [ -> ]Temat o wszystkim i o niczym Oczko Zapraszam do rozmowy.



Jak wrażenia po Euro? Uśmiech Mnie szkoda Włochów... wyeliminować Anglię, Niemców i odpaść tracąc cztery bramki Smutek Dobrze, że chociaż Balotelli się odnalazł Szeroki uśmiech

ale jak to się stało że nasze tabloidy go nie zlokalizowały gdzie balotelli przebywał
jak pogaduchy to proszę o trzy zwroty

jak sie pisze na Wegrzech

1. czy jest klimatyzacja ?
2. jak się pisze serek topiony z ostrą papryką - super
3 i jaką nazwę nosi ta słodka papryka jasno żółta , taka długa?
1. klíma van?
2. krémsajt erős paprikával / erőspaprikás krémsajt
3. fehér édes paprika - tak bym powiedział, myślę, że zrozumieją Uśmiech


Żeby nie przepadło z czasem w tym temacie pozwolę sobie skopiować do tłumaczeń Oczko
Muzyka dobra na dzisiejszy upał Oczko
http://www.youtube.com/watch?v=mLXQltR7vUQ
A ja zupełnie z innej "beczki".
Ponieważ w tym tygodniu pracuje głównie w domu przy laptopie, mam okazję zerkać jednym okiem na transmisję Tour de France w Eurosporcie. Nie jestem wielkim kibicem kolarstwa, ale bardzo lubię oglądać widoki krajobrazów towarzyszące jeździe kolarzy oraz słuchać komentarzy, a w zasadzie żartobliwych przekomarzań dwóch komentatorów Krzysztofa Wyrzykowskiego i Tomasza Jarońskiego. Ich dialogi to są takie wisienki na torcie całej transmisji z wyścigu. "A gdzie wątek węgierski?" - zapytacie. Otóż jednym z motywów tegorocznych pogaduszek panów KW i TJ jest dziennikarka Eurosportu, która przeprowadza wywiady z kolarzami przed i po etapie. Obaj panowie sugerują sobie nawzajem w żartach, że ta dziennikarka jest ważniejsza od samych kolarzy. Podkreślają, że ta dziennikarka jest Węgierką, ma na imię Petra (niestety nie wyłapałem nazwiska). Rzeczywiście trzeba przyznać, że pani Petra jest bardzo zdolna, wywiady z poszczególnymi kolarzami przeprowadza chyba w czterech językach (angielski, francuski, niemiecki, włoski), bardzo sympatyczna (cały czas uśmiechnięta), no i jest bardzo ładna Zarumieniony
Tak oto we francuskim wyścigu znalazł się bardzo nomen omen ładny węgierski akcent.
dodam jeszcze że Ci panowie komentatorzy 2 lub 3 lata temu otrzymali pierwszą nagrodę w Europie za komentowanie właśnie Tour de France - za ich przygotowanie i wiedzę o Francuskich miasteczkach i regionach turystycznych
(03-07-2012, 20:25)andrasz napisał(a): [ -> ]Podkreślają, że ta dziennikarka jest Węgierką, ma na imię Petra (niestety nie wyłapałem nazwiska). Rzeczywiście trzeba przyznać, że pani Petra jest bardzo zdolna, wywiady z poszczególnymi kolarzami przeprowadza chyba w czterech językach (angielski, francuski, niemiecki, włoski), bardzo sympatyczna (cały czas uśmiechnięta), no i jest bardzo ładna Zarumieniony
Tak oto we francuskim wyścigu znalazł się bardzo nomen omen ładny węgierski akcent.




To ona? Uśmiech
(05-07-2012, 19:47)fvg napisał(a): [ -> ]
(03-07-2012, 20:25)andrasz napisał(a): [ -> ]Podkreślają, że ta dziennikarka jest Węgierką, ma na imię Petra (niestety nie wyłapałem nazwiska). Rzeczywiście trzeba przyznać, że pani Petra jest bardzo zdolna, wywiady z poszczególnymi kolarzami przeprowadza chyba w czterech językach (angielski, francuski, niemiecki, włoski), bardzo sympatyczna (cały czas uśmiechnięta), no i jest bardzo ładna Zarumieniony
Tak oto we francuskim wyścigu znalazł się bardzo nomen omen ładny węgierski akcent.




To ona? Uśmiech

Znalazłem nazwisko: Petra Harangi oraz filmik.



Znalazłem informację, że była triatlonistką, czyli długodystansowe pływanie + jazda na rowerze + bieg. Sport tylko dla twardych ludzi Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28