Forum Węgierskie

Pełna wersja: Pogoda na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
teraz jestem na etapie prognozy pogodyUśmiech codzienne przeglądanie
ja polecam dwie

meteoprog

oraz krótka ale dokładna
icm

proszę forumowiczów o nastepne ciekawe strony pogodowe dla Węgier
Pogoda na stronie Węgierskiego Instytutu Meteorologii: LINK.

Poza tym polecam tę stronę. Jeszcze się na ich prognozach nie przejechałem. Tu dla odmiany warto znać cyrylicę Uśmiech
(02-07-2012, 21:39)fvg napisał(a): [ -> ]Pogoda na stronie Węgierskiego Instytutu Meteorologii: LINK.

Poza tym polecam tę stronę. Jeszcze się na ich prognozach nie przejechałem. Tu dla odmiany warto znać cyrylicę Uśmiech

a nie trzebaUśmiech jest tan na górze taki znaczek z flagą angielskąUśmiech tylko czy jest tam pogoda na 14 dni ??
Ano faktycznie. Nie widziałem nawet Uśmiech

Tak, tutaj jest np. pogoda dla Budapesztu na 2 tyg.
Dzięki za takie fajne strony o pogodzie, na jednej ze stron jest nawet podana Nyiregyhaza, które to miasto chyba w tym roku potraktujemy jako "bazę".
W tym roku (po ubiegłorocznej wpadce pogodowej na Węgrzech) stwierdziliśmy z żoną, że w drugiej połowie lipca pojedziemy wtedy, kiedy najpierw sprawdzimy pogodę.
Kurcze, tak w ogóle to ja nawet nie wiedziałem, że takie szczegółowe informacje można znaleźć w "otwartym" necie.
Witam jest to mój pierwszy post.
Jestem załamany mam wyjazd z rodziną 16 lipca patrzę na te strony które podaliście z pogodą a tam tydzień deszczu jak nie dłużej Smutek. Czy to możliwe takie deszczowe dni na Węgrzech, byłem już parę razy w tym pięknym kraju i jeszcze takich rzeczy nie widziałem, ja korzystam z meteogrupe i tam znów pokazują piękną pogodę na te dni Smutek ale może to moje złudne nadzieję, szukające dobrych wieści
Progonoza to nie wyrok Uśmiech Nie chce mi się wierzyć, że trafisz na cały tydzień deszczu. A dokąd się wybierasz?
Ja jadę chyba standardowo jak większość Uśmiech Pierwszy raz do Hajduszoboszlo, ale w planach mam wypad do Debreczyna oraz Nyíregyházi Uśmiech A więc rejony które będę pierwszy raz zwiedzał.
Dobrze, że jest ten temat... ale źle, że w czerwcowy weekend planują zimno i przelotne opady Smutek
Powiem Wam tak - od kilku lat niestety obserwuję postępującą zmianę warunków pogodowych lata na Węgrzech... zmianę na gorsze niestety!

Pamiętam bardzo dobrze czasy, gdy po wczesnoczerwcowych deszczach następne pojawiały się dopiero nie wcześniej, jak w II połowie września... i to przelotnie! Od maja do końca września panowało tam lato w rozumieniu statystycznego Polaka. Łatwo to także ogarnąć po cenach roczników win.

Jak widać na załączonych obrazkach, tendencja ta niestety się utrzymuje a może nawet pogłębia...
[Obrazek: gif_0107_f.gif]
Stron: 1 2 3 4 5