Forum Węgierskie

Pełna wersja: Wczasy zorganizowane nad Balatonem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Często czytam tutaj o szukaniu noclegów nad Balatonem. Nikt nie wspomina tu o pobytach zorganizowanych, a wydaje mi się, że są korzystne cenowo. Właśnie wróciłem z wczasów w Siofok. Byłem w Hotelu Ezustpart. To był mój drugi pobyt rodzinny w tym obiekcie. Warunki mieszkaniowe dobre. Jedzenie rewelacyjne. Szwedzki stół rano i wieczorem. Wybór dań obiadowych bardzo szeroki. Praktycznie każdego dnia inne potrawy. Cena za 7 nocy i wyżywienie 1155 zł od osoby. Za 1255 w cenie jest dojazd autokarem. Dwa lata temu jak jechałem tylko z żoną, to byliśmy autokarem. Teraz jadąc z w cztery dorosłe osoby plus roczna wnuczka wybraliśmy dojazd własny. Z 50 metrów od hotelu jest plaża. Dziwię się, że o takich ofertach tutaj cicho, bo wydaje mi się, że ciężko w tej kwocie zapewnić sobie noclegi i pełne (full wypas) wyżywienie. W hotelu jest m.in. kryty basen. Dodam, że w internecie ten hotel jest nisko oceniany. Wiele opinii, które o nim czytam mnie zaskakuje. Zwłaszcza, że jest tam słabe jedzenie. W czasie pobytu spotkałem tam parę z Polski, która zatrzymała się tam w drodze do Chorwacji. Płacili za dobę (nocleg plus śniadanie) 350 zł. Jakbym tyle zapłacił, to też bym znalazł wiele minusów Przy mojej stawce jestem zadowolony, stąd ten wpis.
Wyjazd organizował Pan przez jakieś biuro?
(09-07-2017, 15:17)mwm napisał(a): [ -> ]Właśnie wróciłem z wczasów w Siofok. Byłem w Hotelu Ezustpart.

Ja się mogę podpisać obydwoma rękoma pod opinią mwm na temat Hotelu Ezüstpart. Sam obiekt reprezentuje przyzwoity standard, jest położony w fajnym miejscu - wokół jest sporo atrakcji, nie trzeba się ograniczać do hotelu - a jedzenie jest naprawdę wyśmienite.

Nie jest to supernowoczesny obiekt - zresztą sami reklamują się jako "Retro Hotel". Momentami może by się prosiło o trochę inwestycji, ale nie zdradzę chyba wielkiej tajemnicy mówiąc, że obiekt jest dzierżawiony. A dzierżawca nie ma takiego pola manewru jak właściciel, by coś pozmieniać. A że biznes z roku na rok jakoś idzie, to tak się to toczy...

Cena jest rzeczywiście bardzo atrakcyjna. Domyślam się, że odpoczywali Państwo w czerwcu. Za pośrednictwem HelkaTours cena wynosi 1055 zł za osobę w pokoju 2-osobowym i 948 zł w pokoju 3-osobowym. Niestety my nie zapewniamy dojazdu.

Jako ciekawostkę dodam, że jedna nasza stała klientka była w tym hotelu właśnie z innym biurem podróży, bo zależało jej na zorganizowanym dojeździe. A że odpoczywała wcześniej w Siófok z HelkaTours, to miała nasz miniprzewodnik po okolicy i całą masę praktycznych informacji. I jedyne, na co narzekała, to była rezydentka, która ponoć nie umiała odpowiedzieć na najprostsze pytania. W sumie nie narzekała, tylko się śmiała, że sama robiła za rezydentkę dla innych zdezorientowanych "pierwszaków" dzięki temu, czego się ode mnie dowiedziała Szeroki uśmiech
Hotel Ezustpart jest w waszej ofercie?
(15-07-2017, 7:41)paczer napisał(a): [ -> ]Wyjazd organizował Pan przez jakieś biuro?

Tak przez biuro podróży
(15-07-2017, 18:21)HelkaTours napisał(a): [ -> ]Cena jest rzeczywiście bardzo atrakcyjna. Domyślam się, że odpoczywali Państwo w czerwcu.

Byliśmy tam w pierwszym tygodniu lipca, ale co ciekawe, to to, że w lipcu i sierpniu też się płaci 1155 zł.