Forum Węgierskie

Pełna wersja: Opłaty - Napfény Kemping Balaton
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Wybieramy się w tym roku po raz pierwszy nad Balaton,nas dwoje, oraz dwoje dzieci.Mamy swój namiot i wielkie chęci by wyjazd się udał.Po przeglądzie campingów,nasz wybór padł na NAPFENY..,na stronie z cennikiem wszystko świetnie czytelne,podliczone,czyli namiot,my i dzieci + taxa turystyczna,na dole strony jednak zastanowiły mnie 2 linijki na których wyszczególniono:

Sezon-bilet
Accommodation fee "Holiday" 400 000.00

Accommodation fee "Standard" 490 000.00

Tourist tax

04.01-05.31
300.00

06.01-08.31
400.00

09.01-10.31
300.00

Czy orientuje się może ktoś,czy jadąc na cemping płacimy taxę na każdy dzień pobytu,a oprócz tego jeszcze bilety z takimi kwotami.
Może moje pytanie kogoś rozbawi,Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech ale wolę się upewnić co oznaczają,bo nie byłoby mi do śmiechu gdyby okazało się że to dodatkowe opłaty.: sZdziwionyZmieszanyZdziwiony
Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje..
Serdecznie pozdrawiam.....
Opłata turystyczna 300 - 400 Ft za dobę pobytu osoby dorosłej.
Bilet sezonowy to jest opłata roczna za miejsce np. pod przyczepę kampingową.
Po rezerwacji otrzymasz maila z dokładną kwotą, kwotą zaliczki itd.
Bardzo dziękuję za pomoc i informacje.
Wszystkim życzę wspaniałych wakacji..
(10-07-2017, 13:39)poziom napisał(a): [ -> ]Po rezerwacji otrzymasz maila z dokładną kwotą, kwotą zaliczki itd.

Bez taxy turystycznej, ta jest płatna osobno od każdej osoby powyżej 18 lat, za każdy dzień pobytu.
Może ja się podepne pod temat tego campingu ,mianowicie interesuje mnie parcela z prądem. Konkretnie to "ile kabla " muszę zabrać ze sobą żebym miał prąd w namiocie?
(12-07-2017, 14:12)Michal80 napisał(a): [ -> ]Może ja się podepne pod temat tego campingu ,mianowicie interesuje mnie parcela z prądem. Konkretnie to "ile kabla " muszę zabrać ze sobą żebym miał prąd w namiocie?
Myślę że taką informację uzyskasz tylko w informacji kampingowej, tym bardziej że tych "parcel" jest dużo i w różnej wielkości/cenie. Ale tak na "zdrowy rozum", przy parcelach będzie to zapewne kilka metrów.