Forum Węgierskie

Pełna wersja: Kantor na dworcu Kelenföld?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam czy w poblizu dworca kelenfold znajdę jakiś kantor??
(24-07-2017, 17:21)nadia4420 napisał(a): [ -> ]Witam czy w poblizu dworca kelenfold znajdę jakiś kantor??

Na dworcu Budapest-Kelenföld (11.dzielnica) i w jego sąsiedztwie nie ma kantoru...
Kantor Correct Change (w tej samej dzielnicy) Budapest, Bocskai út 23-25. Dojedziesz tramwajem linii nr.: 19 i 49, końcowy przystanek jest przy budynku dworca kolejowego. Przejedziesz cztery przystanki, wysiądziesz na placu "Kosztolányi Dezső tér", dalej piechotą ok.150-200 metrów. Kantor otwarty od 9.oo rano.
Jest kantor w przejściu podziemnym, tam gdzie jest też zejście do metra. Idąc od strony tramwaju 19 po prawej stronie, niedaleko jest pizza na kawałki.
Ale tak mieszając czarodziejską kuląOczko, jeśli on tam faktycznie jest, to będzie to mniejsza albo większa przewałka.
LK1 - "mieszając czarodziejską kulą" ...
- "większa przewałka", to kantor na Keleti, na Déli, na lotnisku
- "mniejsza" w bliskim sąsiedztwie dworców, lotniska, centra handlowe
Można też bez żadnej przewałkiOczko

Choćby w tej sieci
http://www.correctchange.hu/index.php?lang=eng

Jest klika lokalizacji w BP.Widełki mogą być trochę wyże niż na stronie ale i tak sieć OK. Wiec jak już planujecie wziąć gotówkę to albo całą wymienić w dobrym PL kantorze(nie na granicy), albo wymienić tyle żeby nie musieć wymieniać na dworcach/lotniskach/w samym centrum itp
(06-03-2018, 8:44)Sztasek napisał(a): [ -> ]LK1 - "mieszając czarodziejską kulą" ...
- "większa przewałka", to kantor na Keleti, na Déli, na lotnisku
- "mniejsza" w bliskim sąsiedztwie dworców, lotniska, centra handlowe

Akurat z NA Keleti fakt, wałek. Ale ten niedaleko Keleti, zaraz obok miejsca gdzie odjeżdżają tramwaje linii 24 ma chyba najlepszy kurs  Flaga polska Flaga węgierska w Budapeszcie Uśmiech.
A czy ktoś korzystał z bankomatów na Keleti? Co jest nie tak z ich kursem? Bo mam wrażenie, że orżnęli mnie zdrowo.
Coś nie tak, to jest z wszystkimi węgierskimi bankami patrząc na polskie standardy, więc może tu być problem, że czułeś się orżnięty. Ja korzystałem kilka razy, ale mam węgierską kartę i konto w forintach, nie kasują więcej niż zwykle (co i tak jest nie mało, zwłaszcza dla kogoś z kraju w którym normy są wypłaty bez limitu za darmo, często wszędzie, a już na pewno we własnych bankomatach).
(19-04-2018, 10:47)Marmur napisał(a): [ -> ]Coś nie tak, to jest z wszystkimi węgierskimi bankami patrząc na polskie standardy, więc może tu być problem, że czułeś się orżnięty. Ja korzystałem kilka razy, ale mam węgierską kartę i konto w forintach, nie kasują więcej niż zwykle (co i tak jest nie mało, zwłaszcza dla kogoś z kraju w którym normy są wypłaty bez limitu za darmo, często wszędzie, a już na pewno we własnych bankomatach).

Jest dość spory rozrzut ich "przeliczników", nawet kilkanaście procent. Z tego co zauważyłem, przed wypłatą pokazują te przeliczniki, można się wycofać z wypłaty i pójść do innego bankomatu.
pzdr.
Stron: 1 2