Forum Węgierskie

Pełna wersja: Koszalin - siofok winiety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam chcialbym uzyskac informacje odnośnie winiet na ttasie jak.wyżej ,wybieramy sie w najblizsza sobote do siofoku trasa okolo 1200km perzez berlin , prage ,brno, drezno i do wegier czy na tej trasie sa jakies winiety i.gdzie.to.sie kupuję.
(02-08-2017, 9:10)jaren34 napisał(a): [ -> ]Witam chcialbym uzyskac informacje odnośnie winiet na ttasie jak.wyżej ,wybieramy sie w najblizsza sobote do siofoku trasa okolo 1200km perzez berlin , prage ,brno, drezno i do wegier czy na tej trasie sa jakies winiety i.gdzie.to.sie kupuję.

Na tej trasie są winiety:
CZ - na stacji paliw nalepka
SK - elektroniczna, można przez internet
HU - elektroniczna, można przez internet

Ale najpierw bym radził rzut oka na trasę w guglach - mnie by przeraziła ilość pokazanych tam robót drogowych na autostradzie w Czechach...
Ja bym zmienił trasę na polską A1. Wtedy można się ograniczyć do winietki słowackiej jadąc tak A1-CZ bezpłatne-SK lub pomijając Czechy przez Zwardoń
Dziekuje za odpowiedź a mógłby kolega mi podpowiedziec ile winiet na tej trasie bede potrzebowac i jakie to sa koszty pi razy okoUśmiech
Wlasnie lece trasa niemcy czechy slowacja wegry ,trasa mimo pewnych utrudnien w czechach ,ktore wskazywal google przebiega płynnie ,zakup wszystkich winiet przed wjazdem do czech w sumie 47€ ☺ ale trasa za to szybka ,kilometry znikają.polecam jesli ktos sie wybiera z zachodniopomorskiego.