Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bratysława - Budapeszt pociagiem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Szukam połączenia jak w temacie. Moze ktos z Was wie ile kosztuja najtansze bilety w jedna strone i gdzie moge znalezc dokladniejsze informacje o tym?
Orangeways - oni jeżdżą na tej trasie. Aktualnie, jak widzę na stronie, trwa promocja i bilet w jedną stronę można kupić już za 2290 HUF, czyli jakieś 34 złote.
Sorry, teraz dopiero doczytuję, że chodziło o pociąg. W takim razie nie mam pojęcia Zarumieniony
Rozkład jazdy węgierskich pociągów jest tu. Są wersje niemiecka i angielska.
Też wcześniej przegląłem tę stonę. Niestety w przypadku tego połączenia nie ma cen biletów. Ani u przewoźnika węgierskiego, ani u słowackiego.
(03-07-2012, 22:47)Aga napisał(a): [ -> ]Witam!
Szukam połączenia jak w temacie. Moze ktos z Was wie ile kosztuja najtansze bilety w jedna strone i gdzie moge znalezc dokladniejsze informacje o tym?

Może TO Ci cos pomoże. Wrzuć Rajkę zamiast Ba-vy (to bardzo blisko), żeby wyskoczyły ceny biletów.
Zresztą do Rajki dojeżdża miejski autobus z Bratysławy (801).
Ale wg mnie nie ma co sprawdzać ceny z Rajki, jeśli chce się ruszać z Bratysławy, bo ceny pociągów międzynarodowych zazwyczaj dość nijak się mają do pokonywanych odległości...