Forum Węgierskie

Pełna wersja: Z Balatonu na wycieczkę jednodniową...?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam Uśmiech
Jestem tu nowa i pewnie tworzę ten wątek w złym miejscu...

czy będąc nad Balatonem jest możliwość wykupienia wycieczki jednodniowej np. do Budapesztu czy Bratysławy (lub w inne ciekawe miejsce) ?? Jeśli tak to poproszę o podpowiedzi Uśmiech Zdziwiony
Do Budapesztu zapewne pójdzie wykupić na miejscu, do Bratysławy wątpię - bo tak średnio "po drodze" znad jeziora...
Nie napisałaś, skąd jesteś, ale Bratysławę masz raczej po drodze, może trochę nadkładając. Raczej bez sensu wracać tyle, aby ją zwiedzić.
Jestem z Podkarpacia.
Nie zależy mi na nadkładaniu drogi , tylko o to , że będąc tydzień nad Balatonem i mając względnie blisko kilka stolic chciałabym je zobaczyć,
zwiedzanie ich własnym autem odpada dlatego szukam biura na miejscu (o ile takie istnieje) które zaoferuje mi ciekawe jednodniowe wycieczki autokarem ( w ten sposób będąc w Karpaczu zwiedziliśmy Pragę )
Jeśli ktoś ma doświadczenia lub wie coś na temat takich wycieczek proszę o informacje Uśmiech
Być może w Budapeszcie będzie taka oferta, ale na szybko nie znalazłem. No i trzeba by do BP dojechać we własnym zakresie.
Praga jest dla osób wypoczywających w Karpaczu atrakcją, natomiast nie sądzę, aby Bratysława była takową dla wczasowiczów nad Balatonem. To już prędzej spodziewałbym się wycieczek np. do Peczu czy np. Sopronu...
hmmm być może, ale to co najmniej dziwne Język Uśmiech
nie wierze, że wczasowicze nad Balatonem nie mają ochoty na zwiedzanie np. Bratysławy, przecież to nie aż tak daleko, a skoro niedaleko to takowe mini biura podróży powinny być, toż to czysty biznes
no ale trudno poszukam jeszcze gdzie indziej takich informacji
dzięki za odpowiedzi Oczko
Z Siófok do Sopron jest prawie tyle samo kilometrów co do Pozsony, więc dlaczego Sopron jest atrakcją dla wypoczywających nad Balatonem a Bratysława nie jest? A tak przy okazji to moim zdaniem Balaton nie jest dobrym miejscem wypadowym do zwiedzania ani Sopronu ani Bratysławy. Kiki zabierz rower i na miejscu sobie pozwiedzaj. Stolice zostaw sobie na inna okazję.
No właśnie chce zobaczyć ile się da Oczko nie wiem kiedy znowu tam będę więc szukam dalej Uśmiech o rowerze pomyśle Szeroki uśmiech dzięki
Jak to kiedy?? Zapytaj eplusa ile razy do roku jeździ się na Węgry?;-)
Stron: 1 2 3