Forum Węgierskie

Pełna wersja: Camping Balaton
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, czy ktoś może polecić dobry sprawdzony camping nad Balatonem, wybieramy się z dwójką dzieci 5 lat i nie cały rok, ze starszym byliśmy już dwa razy zależy nam aby domek/ pokój był blisko wody i aby było troszkę piasku przy wodzie, z góry dziękuje za pomoc
Niewiele piaszczystych plaż jest nad Balatonem, ale piaskownice dla dzieci są w wielu miejscach. Nad Balatonem jest sporo kempingów, polecam raczej południowy brzeg, jest płytszy i bardziej dostępny - choć i północny też należy do sympatycznech. Z dwójką małych dzieci ... byłem kilkanaście razy nad Balatonem, jednak nie na kempingu ale w wynajętym domku (pokój, kuchnia, łazienka, pralka) i trochę dalej od wody w cichym miejscu z możliwością parkowania.
W Balatofured są dobre warunki dla dzieci z plażą i płytką wodą plus sklepy na terenie ośrodka.
(09-03-2018, 0:25)Michal80 napisał(a): [ -> ]W Balatofured są dobre warunki dla dzieci z plażą i płytką wodą plus sklepy na terenie ośrodka.

Tam właśnie byliśmy w tamtym roku Uśmiech
(08-03-2018, 10:39)misiaela napisał(a): [ -> ]Witam, czy ktoś może polecić dobry sprawdzony camping nad Balatonem, wybieramy się z dwójką dzieci 5 lat i nie cały rok, ze starszym byliśmy już dwa razy zależy nam aby domek/ pokój był blisko wody i aby było troszkę piasku przy wodzie, z góry dziękuje za pomoc

2 dni temu pisałem... Fonyód

(07-03-2018, 14:10)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(07-03-2018, 13:49)pandeczka napisał(a): [ -> ]Poszukuję jakiegoś fajnego 'noclegu w tej miejscowości lub okolicach.
Najlepiej, żeby była możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji lub przynajmniej śniadań. Koniecznie musi też być w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora.

Fonyód to fajne, ciche i ciekawe miejsce z wieżą widokową na Balaton ... polecam > "Liget Üdülőpark", niewielkie miejsce z wieloma możliwościami. Noclegi'+wyżywienie na miejscu, Balaton, sklep 150m, do centrum, portu, stacji kolejowej spacerkiem 10-15 minut.
> http://www.zimmerinfo.hu/fonyod/ligetudulopark/hu.htm