Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bale Felix czy Aquapark Nymphaea?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W którym kompleksie basenowym lepiej jest spędzić czas na jednodniowy wypad? Planuje wypad do Debreczyna, ale przy okazji chciałem podjechać do Rumunii do Oradea .Odległość to zaledwie 70 km autem ( niestety nie wiem jakie drogi są na Rumunii ? ) Zapytuje szanownych kolegów i koleżanki z forum, którzy odwiedzali ośrodki i polecili mi który lepszy. Stronki w intrenecie nie są dla mnie wiarygodne.
(27-03-2018, 13:47)piablo75 napisał(a): [ -> ]ale przy okazji chciałem podjechać do Rumunii do Oradea .Odległość to zaledwie 70 km autem ( niestety nie wiem jakie drogi są na Rumunii ? )

co do basenow niestety nie pomoge, ale odnosnie drog - w Rumunii sa dobre, porownywalne z wegierskimi czy polskimi Uśmiech poza tym caly ten kraj jest super! 70 km z Debreczyna do Oradei przejedziesz w poltorej godziny - no chyba ze sie trafia korki w Artand/Bors (przejscie graniczne, jest kontrola paszportowa, nie ma celnej)

PS. http://forum.wegierskie.com/Rumunia - na forum jest watek o Rumunii (ogolny, nie tylko o basenach)
Z tego co udało mi się znaleźć w intrenecie to są to tylko zwykłe Aquaparki bez wód termalnych? czy się mylę ? proszę o pomoc w tym temacie.
(28-03-2018, 13:05)piablo75 napisał(a): [ -> ]Z tego co udało mi się znaleźć w intrenecie to są to tylko zwykłe Aquaparki bez wód termalnych? czy się mylę ? proszę o pomoc w tym temacie.
Baile Felix, podobnie jak Baile Mai, mają wody termalne, przynajmniej tak było zanim powstały aquaparki