Forum Węgierskie

Pełna wersja: Wygląd forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Przyciski na dole postu działają dziwnie, "Odpowiedz" tworzy odpowiedź z cytatem, "Cytuj" mi nie działa - nie robi nic.
A to powyżej utworzyłem edytując post z rana, w którym pisałem o nadal małej pojemności skrzynki pocztowej na forum. Stara treść znikła, pojawił się jaki object, edycja powiodła się po upływie około 10 godzin, to ostatnie niekoniecznie jest złe, ale było inaczej.
W założeniu "Cytuj" ma cytować tekst zaznaczony myszką przez użytkownika. Ale faktycznie coś jest nie tak. Postaram się jakoś temu zaradzić. Najprawdopodobniej w weekend, bo - niestety - ostatnio ciężko u mnie z wolnym czasem.

Jeszcze raz dzięki za wszelkie komentarze.
Ja się za wiele nie znam, to i nie wiele mogę powiedzieć, ale bardzo proszę w miarę możliwości o powrót zielonego koloru  Uśmiech
No! Wrócił zielony kolor i jest super.
włączyłem dawną skórkę, ale coś mi się rozłazi, kolumny są poprzesuwane w lewo, nie wszystko się wyświetla...
aha, nie mam możliwości edytowania posta, podobnie jak napis w stopce (link do bloga) jest od razu pod tekstem
Jednak trzeba zrobić jakąś kwarantannę dla nowych użytkowników. Jest też wersja przy tworzeniu profilu "klyknij w p0m 4 ra nczę" z błędami, aby tłumacz Google nie przetłumaczył. Oczywiście hasełko po polsku i węgiersku. Chińczyk nie trafi we właściwy obrazek i po problemie. Czy też ile jest śtyry dodać óśmnaście. Taki mechanizm, tylko dla mózgów mat-fiz., jest na Daciaklub.pl http://www.daciaklub.pl/forum/profile.ph...970638ea51 - pole uwierzytelnianie. Powodzenia! Oczko
(21-12-2018, 10:55)eplus napisał(a): [ -> ]Jednak trzeba zrobić jakąś kwarantannę dla nowych użytkowników. ...

Popieram
Albo zacznijmy się ogłaszać jako drugi Aliexpress! Oczko
Stron: 1 2 3